دانلود انیمیشن سریالی True and the Rainbow Kingdom 2017

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

دانلود انیمیشن سریالی ترو و پادشاهی رنگین کمان – True and the Rainbow Kingdom 2017

کاور-True-and-the-Rainbow-Kingdom-2017

نام انیمیشن: True and the Rainbow Kingdom – ترو و پادشاهی رنگین کمان

سال انتشار: ۲۰۱۷

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، خانوادگی

مدت زمان: هر قسمت حدود ۲۲ دقیقه

کیفیت: WEBRip 1080p / WEBRip x265 720p / WEBRip 720p

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن ترو و پادشاهی رنگین کمان (به انگلیسی: True and the Rainbow Kingdom) داستان یک بچه هشت ساله ای به نام ترو را روایت می کند که به همراه بهترین دوستش که یک گربه به نام بارتلبی است، سعی می کنند شهر را نجات داده و شهروندانی که کارهای بدی انجام می دهند را هدایت کنند. شهر از رنگین کمان درست شده است و شاهد طراحی های جالبی در سازه ها و ساختمان های محیط هستیم. ترو دارای قدرت های جادویی بسیار عالی می باشد که کمک می کند تسلط بهتری روی شهر داشته باشد و این پادشاهی را برای خودش حفظ کند.

تنها با همین قدرت های ماورایی است که ترو می تواند شهر را به مسیر درستی کشانده و به اهالی شهر کمک کند. توانایی ترو در ایجاد تیمی به سرپرستی خودش و استفاده از مهارت های هر کدام از اعضای تیم، موردی است که باید به پای این انیمیشن نشسته و روند چنین کاری را مشاهده کنیم.

در پادشاهی رنگین کمان، مشکلات زیادی وجود دارد که ترو به همراه دوستانش باید آنها را حل کنند و بتوانند از تخیل ذهنی خودشان برای ایجاد راه حل های خلاقانه استفاده کنند. ترو در این راه توانایی های بسیاری دارد و همکاری خوبی را با دوستان خودش برقرار می کند. این همکاری گاها به درگیری هایی می انجامد که در داستان بازی نقش زیادی دارند، اما ترو به عنوان یک پادشاه باید بتواند نقش بزرگی در حل کردن مسائل داشته باشد. درخت اصلی جایی است که قدرت های جادویی ترو و دوستانش از آن گرفته شده است و نقش بزرگی دارد. همه باید از این درخت محافظت کنند تا پادشاهی رنگین حفظ شده و رو به نابودی نگذارد.

info

Welcome to the True and the Rainbow Kingdom Wiki, a collaborative encyclopedia about the Netflix-original Canadian children’s TV series True and the Rainbow Kingdom, which began on August 11, 2017. Join us and learn more about True, her friends such as Bartleby, the Wishes, and all aspects of the Rainbow Kingdom!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com