دانلود بازی ۱۹۸X برای کامپیوتر

بازی ۱۹۸X شما را به شهر سابوربیا می برد. در خارج از این شهر اتفاقات زیادی افتاده است و شما داستانی از سفر یک کودک شگفت انگیز را دنبال می کنید. او نوجوان از محدودیت های دوره خودش گریزان شده است و در خارج از شهر به دنبال ماجرایی است که دنیاهای موردعلاقه خودش را کشف کند. معنای جدیدی در این بازی وجود دارد و شما برای دیدن آن حتما باید جهان بازی را کشف کنید. تسلط داشتن بر این شخصیت بسیار مهم است و هر بار می توانید وی را قوی تر از قبل کنید. باید بین خطوط بازی حرکت کنید و شیاطینی که روبروی شما صف می بندند را نابود کنید. بازی کوتاه است و تنها دو ساعت وقت شما را خواهد گرفت. اما چیزی که مهم است در محدودیت سلامتی شما است و با شکست خوردن زیاد نمی توانید به بازی ادامه دهید.

۱۹۸X PC-Razor1911

دانلود-بازی-198X

بازی ۱۹۸X در واقع تلفیقی از بازی های دهه هشتاد است و حتی از نام بازی هم میتوان این موضوع را درک کرد. این نوجوان کوچک در سفر شگفت انگیز خود این بازی ها را دنبال می کند و در آتاری به دنبال تجربه آثاری است که نوستالژی با آنها تعریف می شود و یک گیمر به خوبی می تواند آن را درک کند. پس ۱۹۸X بازی ای است که در مورد بازی ها روایت می شود و هیچ چیز نمی تواند زیباتر از این باشد. تجربه این بازی ها می تواند در عین حال ترسناک و غم انگیز باشد. اگر نگاهی به آثار این مجموعه بیاندازید، متوجه می شوید که این بازی تنها در مورد سبک RPG، مسابقه ای شوتر یا هیچ چیز دیگری نیست. درواقع تلفیقی از این بازی ها در ذهن این نوجوان قرار دارد و هرچه زیباتر می تواند در کنار هم قرار بگیرد. فرصت را از دست ندهید و در این سفر نوستالژیک همراه این پسر باشید.

info

Welcome to Suburbia, just outside the City, sometime in 198X. This is the journey of Kid, a teenager stuck between the limitations of innocent youth and the obligations of inevitable adulthood. The story unfolds when Kid discovers the local arcade – finding new worlds, and new meaning, in video games. For every visit to the arcade – every game uncovered, every move mastered, every demon defeated – Kid grows stronger. And the lines between game and reality starts to blur…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی 198X-Razor1911 با لینک مستقیم