دانلود بازی ۶۰Seconds – Rocket Science برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی شصت ثانیه (به انگلیسی: ۶۰ Seconds) در سبک شبیه سازی، ماجراجویی و استراتژیک می باشد که توسط استودیو Robot Gentleman طراحی و منتشر شده است. در این بازی کنترل شخصیتی خانواده دوست و اهل قانون را به نام Ted برعهده دارید که یک اتفاق تلخ در زندگی او سبب می شود تا خوشحالی ها کنار رفته و غم و ناراحتی زندگی او را فراگیرد. تنها ۶۰ ثانیه زمان دارید تا ماموریت های بازی را به اتمام برسانید، در این ماموریت ها همه چیز از جمله زمان و اشیای اطراف برعلیه شما خواهند بود و باید سعی کنید تا با نجات دادن افراد کنار خود آنان را به پناهگاه امن برسانید اما این تازه شروع سفر هیجان انگیز شما می باشد زیرا پس از آن باید خود را برای رویارویی با دشوارترین چالش ها آماده کنید و با پیروزی آنان را پشت سر بگذارید تا بتوانید خوشحالی را برای باردیگر به زندگی خود بازگردانید.

۶۰Seconds Rocket Science PC-PLAZA

نسخه کاملا جدید Rocket Science جایگزین شد

دانلود-بازی-60-Seconds

دانلود بازی ۶۰Seconds از جایی آغاز می‌شود که شما در نقش پدرخانواده باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید کدام یک از اعضای خانواده و لوازم مورد نیاز را به پناهگاه ببرید. هرچند دنیای سه بعدی بازی در ابتدا خودنمایی می‌کند و قادر به کنترل پدر خانواده برای ورود به اتاق‌های خانه هستید، در ادامه بازی مسیر دیگری را در پیش می‌گیرد و تنها شاهد گذر روزها و تصمیم‌گیری‌های حیاتی خواهید بود. سوپ، آب آشامیدنی، تفنگ ساچمه‌ای،‌ نقشه، ساک و خیلی آیتم‌های دیگر از جمله چیزهایی هستند که می‌توانید در ۶۰ ثانیه حیاتی با خود به داخل پناهگاه ببرید.

با برخورد بمب اتم به شهر و آغاز دوران پسا بمب اتم، اولین روز در پناهگاه برای افراد زنده‌مانده، شروع می‌شود. بازی سعی دارد تا در نقش یک راوی از طریق دست‌نوشته‌هایی با بازیکن ارتباط برقرار کند و با خواندن دست نوشته‌ها از اوضاع و احوال هر یک از شخصیت‌ها مطلع می‌شوید. دانلود بازی ۶۰ Seconds در حقیقت نمونه‌ متفاوتی از یک بازی بقا (Survival) است. مانند هر بازی بقا، برای زنده ماندن باید اول از همه به تقسیم مواد غذایی میان شخصیت‌ها بپردازید. هر شخصیت می‌تواند چهار روز بدون نوشیدن و خوردن غذا زنده بماند و در نتیجه جیره بندی غذا اهمیت بسیاری را در تمام کردن بازی ۶۰ Seconds! ایفا می کند.

منبع توضیحات: دانلودها و زومجی

info

As Ted, a responsible citizen and a family man, you are faced with a slight disturbance to your happy, suburban lifestyle. THE NUCLEAR APOCALYPSE. With only 60 seconds left to impact, guide Ted in a mad, intense and action packed dash through his house in search of his family and useful supplies. Everything will be against you – time, your very own furniture, the house that’s different every time you play and the fundamental question – what to take with you and who to leave behind? Reaching the fallout shelter in time and alive is only the beginning. Whatever you scavenged and whoever you saved will play a vital role in your survival. Each survival story will be different, with every day surprising you with unexpected events. Will all of these stories end well? It’s up to you. Ration food and water, make best use of your supplies, face difficult choices and even venture into the wasteland.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP3 (32/64 bit) or later

Processor: Intel Core™ 2 Duo 2.0+ GHz or an equivalent AMD CPU

Memory: 4 GB RAM

Graphics: nVidia GeForce 8800 GT or AMD Radeon HD2900 XT (with 512MB VRAM)

DirectX: Version 9.0c

Storage: 3 GB available space

Additional Notes: Keyboard and mouse required, Microsoft Xbox 360 controller optional

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی 60Seconds Rocket Science-PLAZA:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs