دانلود بازی A Rite from the Stars برای کامپیوتر

بازی A Rite from the Stars شما را به جزیره اسرارآمیزی به نام کایکالا می برد و قرار است ماجراجویی های بسیاری را برایتان داشته باشد. کیرم پسر بی سروصدایی است که توسط ستاره ها انتخاب شده است و برای تبدیل شدن به یک افسانه تلاش می کند. او در بین هم سالان خودش، کار سختی را پیش رو دارد، اما باید نهایت تلاش خود را بکند تا دوران گذر از بچگی خود را به بهترین شکل ممکن صورت دهد. استعداد و شجاعت این پسر، مثال زدنی است و خواهید دید که چقدر می تواند با هوش خودش معماهای بازی را حل کنید.

شما برای تکمیل کادر خود، باید تا می توانید از ستاره کمک بگیرید و هدایت استراتژیک این پسرک را برعهده بگیرید. بازی A Rite from the Stars دارای محیط سه بعدی هیجان انگیزی است و تجربه گیم پلی نیز به صورت نقطه و کلیک فراهم شده است. جزیره را اکتشاف کنید و تا می توانید رندگی خود را رو به جلو پیش ببرید.

A Rite from the Stars PC-CODEX

دانلود-بازی-A-Rite-from-the-Stars

با دانلود A Rite from the Stars خواهید دید که محیط ها چقدر از پویایی برخوردار هستند و می توانند مکانیک جذاب و تاثیرگذای داشته باشندو موانع و تله های بازی بسیار متنوع هستند و یکی از قابلیت های آنها، هوشمند بودن آنهاست. بازی دارای معابد مرموزی است که باید آنها را کشف کنید و واقعیت ها را آشکار سازید. در انتهای این داستان، ممکن چیزهای زیادی را تحمل کنید و پسر را به مسیری دیگر هدایت دهید.

پازل های خطرناکی در جنگل و آتشفشان ها، انتظار شما را می کشند و باید منتظر یک ماجراجویی هیجان انگیز باشید. جنگل ها بسیار عجیب و غریب طراحی شده اند و می توانند کاوش را برای گیمر بسیار سخت کنند. بازی دارای ۶ پایان ممکن است که می توانید با توجه به سلیقه خود، هر کدام از آنها را نظاره گر باشید. گزینه های زیادی برای انتخاب راه ها فراهم شده است.

info

Welcome to the Mystical Island of Kaikala, home to the Makoa tribe, and Kirm, a mute boy who has been chosen by the Stars to become a legend among his peers. But first, Kirm must succeed in a rite of passage to leave his childhood behind that will be neither ordinary nor easy. It will take all of Kirm’s cleverness and bravery—along with a little help from his Power Meerkat, Mirk, and his Guiding Star, Hoku—to complete his task and master the three paths of Wisdom, Courage, and Spirit.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft® Windows® 7
Processor: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000
DirectX: Version 9.0c
Storage: 7 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی A Rite from the Stars-CODEX:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم