دانلود بازی Abberbury برای کامپیوتر – نسخه TiNYiSO

بازی Abberbury شما را به اتمسفر منحصر به فردی که در عصر تیره (به انگلیسی: Dark Ages) وجود دارد، دعوت می کند. دو شخصیت اصلی بازی Sire Reed Abberbury و دوست وفادارش Gunnar هستند. این دو دوست باید مسیر خود در راه های خطرناک قلعه ی Donington را هموار سازند تا انتقام خون عموی Abberbury را بگیرند. مراحل بازی از رنگ آمیزی دوست داشتنی بهره مند هستند و دشمنان متعددی در سیاهچاله های بازی منتظر شما هستند که با تله های مرگبار شما را شکست دهند.

از تاکتیک ها، نقاط قوت و سرعت بی نظیر خود استفاده کنید تا بتوانید دشمنان را شکست داده و میراث پدری خود را پس بگیرید. بازی Abberbury را می توانید با یکی از دوستان خود به صورت دونفره پیش ببرید و ساعت ها سرگرم شوید. محیط های گوناگونی در این بازی تعبیه شده اند که از قلعه های قرون وسطی تا راهروهای اسرارآمیز و آزمایشگاه های شیمی را شامل می شود. دقت کنید که هریک از باس های بازی را باید با شیوه ی جدید از پا دربیاورید و شکست دادن هیچ کدام از آن ها مشابه نخواهد بود. این بازی اثری از استودیو Nuclear Box می باشد که در سبک اکشن، ایندی و ماجراجویانه توسعه یافته است.

Abberbury PC-TiNYiSO

دانلود-بازی-Abberbury

info

The game «Abberbury» will plunge you into a unique atmosphere of the Dark Ages. Sire Reed Abberbury and his faithful friend Gunnar, a brave Viking, are protagonists of the game. They need to make their way through the casemates of Donington Castle to take revenge on treacherous Norton, Reed’s uncle.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista or Later

Processor: Intel Core™ Duo or faster

Memory: 2 GB RAM

Graphics: OpenGL 3.0 compliant video card

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Abberbury-TiNYiSO با لینک مستقیم

ADs