دانلود بازی ADAPTR + Update v1.5-CODEX برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی ADAPTR در مورد آینده ای است که بشر در ۱۰۰ سال آینده تجربه می کند و گویی قرار است در یک فضاپیمای غول پیکر زندگی کند. زمین به خاطر حضور بیگانگان فضایی از بین رفته است و منابع نیز بسیار کم شده اند. شما باید به مناطق شناخته نشده بروید و سعی کنید که سیاره دیگری را برای سکونت انسان پیدا کنید. شما در یک سیاره ای که بوی آخرالزمان می دهد فرود آمده اید و قرار است که راه خود را پیش بگیرید و خیلی از المان های حیاتی را برای تست سکونت انجام آزمایش کنید. باید تحقیقات خود را شروع کنید و سعی کنید که از روش های مختلف برای حرکت در محیط و انجام تحقیقات خود استفاده کنید. دانلود بازی ADAPTR مبتنی بر فیزیک است و از طیف وسیعی از بلوک های مدولار ساخته شده است. شما باید پازل های بازی را حل کنید و سعی کنید که در مدار حرکت کنید. سرتاسر سطح زمان در اختیار شما قرار دارد و باید سری هم به آزمایشگاه های از دست رفته بزنید. شما وشیفه دارید که مامورمخفی را کشف کنید و اسرار تمدن دیرینه ای که در زمین برقرار بوده است را کشف کنید.

ADAPTR PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.5-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-ADAPTR

با دانلود بازی ADAPTR می توانید از بیش از ۲۵ نوع وسیله نقلیه استفاده کنید و خود را در سطح ناهموار آن حرکت دهید. بازی دارای سیستم بسیار جذابی است که شما را سرگرم می کند و می توانید از طریق ساختمان های ویران شده، منابع موردنیاز خود برای وسایل نقلیه را پیدا کنید. این بازی معمایی و بی نظیر، فکر شما را به کار می اندازد و یک نوع شم مهندسی به شما می دهد تا بتوانید طراحی وسایل نقلیه را برعهده بگیرید و جوری این قطعات را در کنار هم قرار دهید که توانایی حرکت در محیط های مختلف را داشته باشید. این حرکت را شما تست می کنید و اگر موفق شوید، می توانید از سطوح مختلف عبور کنید.

info

A hundred years in the future, man lives aboard a giant orbital spacestation. The Earth is lost to an unknown alien presence, but resources are running low, and you must make your way through unused testing areas to eventually land on a post-apocalyptic planet, and make your way through the ruins into the ancient research labs, in order to locate a cure.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: XP and up
Processor: Dual-Core 1.6ghz CPU
Memory: 4096 MB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 3000/Nvidia G285/Radeon HD 5450 with 512mb of RAM
DirectX: Version 11
Storage: 5000 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.5-CODEX با لینک مستقیم

دانلود بازی ADAPTR-CODEX با لینک مستقیم