دانلود بازی After The End The Harvest برای PC

بازی After The End The Harvest در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Elushis طراحی و بوسیله کمپانی Black Shell Media منتشر شده است. جهان در آشوب فرورفته و انسان ها به دلیل نامشخصی درحال ترک سیاره هستند اما بعد از مدتی تنها تعداد اندکی از انسان ها به زندگی خود ادامه می دهند و بسیازی از آن ها جان خود را از دست داده اند. در میان بازماندگان فردی وجود دارد که با یک موجود عجیب آشنا می شود، این موجود از هوش بالایی برخوردار است و می تواند در کوتاه ترین مدت پاسخ سخت ترین معماها را پیدا کند. اکنون این دو قصد دارند تا با همکاری یکدیگر راز این اتفاق را کشف کرده و سایر انسان ها را از آن باخبر کنند. در این بازی شما باید شخصیت مذکور را کنترل کنید و او را در مسیر رسیدن به هدفش همراهی سازید اما نباید فراموش کنید که در کنار خود دوستی باوفا و صمیمی دارید که کمک های زیادی به شما خواهد کرد. این بازی به صورت جهان باز می باشد و شما توانایی سفر به هر نقطه از بازی را در اختیار دارید همچنین داستان محوری در بازی وجود دارد که نه تنها یکنواختی آن را از بین برده بلکه محیطی کاملا سرگرم کننده را برای گیمرها فراهم کرده است.

After The End The Harvest PC-CODEX

After The End The Harvest

تصاویری از محیط بازی:

After The End The Harvest-screenshots After The End The Harvest-screenshots

After The End The Harvest-screenshots After The End The Harvest-screenshots

After The End The Harvest-screenshots

info

Humanity has all but disappeared from its original planet and home, with only its remnants remaining loosely scattered across the universe. Those who were not worthy did not graduate the cycle. By chance encounter with an intelligent being, you begin your journey to unravel the great mystery of the universe itself. After The End: The Harvest is an expansive open-universe RPG with the classic look and feel of a classic action adventure game. Be prepared to spend dozens of hours in this game collecting items, capturing and training creatures, hunting for achievements, and exploring derelict planets.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP or later (32-bit/64-bit)

Processor: Intel® Pentium® 4 2.0 GHz equivalent or faster processor

Memory: 1 GB RAM

Graphics: AMD Radeon 5700 HD or Equivalent

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

 دانلود بازی After.The.EndThe.Harvest-CODEX با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1: Direct Link

دانلود پارت 2: Direct Link