دانلود بازی Age of Gladiators II Rome v1.3.3 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Age of Gladiators II: Rome عنوانی تک نفره و استراتژیک است که در زمان نامعلومی از جمهوری رم باستان روایت می شود؛ دورانی خشونت بار و غیرقابل پیش بینی که مسابقات گلادیاتورها بسیار طرفدار داشته است. طلایه داران خود را برای نابودی خطرات پیش رو استخدام کنید. وقتی که گلادیاتورهای مورد نظر خود را استخدام کردید، باید اخلاقیات و شخصیت آن ها را همراه با تجهیز نظامی صحیح مدیریت کنید. تیم پشتیبانی خود را ایجاد کنید، مدرسه ی آموزش و تعلیم گلادیاتورها را توسعه دهید، جایزه های متعدد برای خود جمع آوری کنید، تکنولوژی های متعدد را به کار بگیرید، در ماموریت های جانبی حضور پیدا کنید و ثروت و اعتبار بدست آمده ی خود را مدیریت نمایید.

وقتی که گلادیاتورهای شما در نبردها پیروز می شوند و سطح آن ها افزایش پیدا می کند، این وظیفه ی شماست که چگونه توانایی های آن ها را با توجه به خصیصه ها، اسلحه و امتیازات پیشرفته مدیریت کنید. مادامی که در شهرهای مختلف امپراطوری پیشروی می کنید، با سایر گیمرها به رقابت بپردازید، تجارت کرده و به تعامل بپردازید. داستان و امپراطوری منحصر به فرد خود را بسازید. دانلود بازی Age of Gladiators II Rome از سیستم مبارزات ایزومتریک و نوبتی در فضای سه بعدی بهره مند است و نبردهای شما می تواند صدها خروجی متعدد داشته باشد. شیوه های مبارزه و توانایی های گوناگون را استفاده کنید، توانایی های اخلاقی منحصر به فرد را در گلادیاتورهای خود به کار بگیرید و از تجهیزات خاص استفاده نمایید.

Age of Gladiators II Rome v1.3.3 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Age-of-Gladiators-II-Rome

 

info

Age of Gladiators II: Rome is a single-player strategy game set in the twilight of the ancient Roman Republic; a violent and unpredictable time when gladiatorial games were nearing the height of their popularity.

Hire scouts to scour the continent for potential prospects – once you have recruited your gladiators, you will need to manage their morale and personality while equipping them for battle. Recruit support staff, upgrade your gladiator school, collect bounties, research technologies, partake in side missions, and manage the wealth and reputation of your ludus as it grows each day.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista / 7 / 8 / 10
Processor: Dual-core 1.8GHz or equivalent processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Hardware Accelerated Graphics with dedicated memory
Storage: 760 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط فایل اجرایی SiMPLEX.exe اقدام به نصب نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Age of Gladiators II Rome v1.3.3-SiMPLEX با لینک مستقیم