دانلود بازی Age of Gladiators II برای PC

سرانجام کرک نهایی HI2U برای دانلود بازی Age of Gladiators II در تاریخ ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۷ منتشر شد. بازی Age of Gladiators II عنوانی استراتژیک، نقش آفرینی و شبیه سازی می باشد که سعی کرده تا کمی از فضای بازی های ورزشی را نیز با سبک استراتژیک ترکیب کند. دانلود بازی Age of Gladiators II یک عنوان استراتژیک تک نفره است که ۳۰۰۰ سال بعد از میلاد مسیح اتفاق می افتد ، زمانی که رقابت های خشونت آمیزِ گلادیاتوری دوباره بوجود آمده اند ، شما باید مبارزین خودتان را مدیریت کنید ، خصوصیات و توانایی های هر یک را آنگونه که دوست دارید تکامل دهید ،داستان مربوط به خودتان را بوجود بیاورید ، امپراطوری خود را بنیان گذاری کنید ، مبارزات خشونت آمیز گلادیاتور ها آوازه اش سرتاسر کهکشان پیچیده است .جاسوس و دیدبان های جدید استخدام کنید تا سیاره ها را برای اکتشاف های احتمالی جست و جو کنند ،زمانی که گلادیاتور های خودتان را از طریق گزینش ، دید زدن ، انجام ماموریت ها ، تبادل و … بدست آوردید متوجه می شوید که باید روحیه و شخصیت آن ها را مدیریت کنید در حالی که آن ها را برای مبارزاتی بسیار سخت در محیط های متنوع در سیارات مختلف اماده و مجهز می کنید . تیم پشتیبانی استخدام کنید ، پایگاه های خود را بهبود دهید ، جایزه ها را جمع آوری کنید ، مرکز فراندهی مخصوص خودتان را بسازید تا بتوانید در ماموریت ها اصلی و فرعی شرکت کنید و ثروت و شهرت امپراطوری خود را در حالی که پیش رفت می کند مدیریت کنید.

Age of Gladiators II PC-HI2U

|آپدیت بازی Age.of.Gladiators.II.Update.v1.1.0-BAT اضافه شد|

دانلود-بازی-Age-of-Gladiators-II

 زمانی که در دانلود بازی Age of Gladiators II مبارزان شما پیروز می شوند ، سطح مهارتشان افزایش پیدا می کند ،تصمیم با شما است ، شما می توانید انتخاب کنید این آپگرید ها چگونه متمرکز می شوند ، می توانید خصوصیات آن ها را به طور متمرکز یا عادی افزایش دهید ، سلاح ها و تخصص ان ها را به صورت دلخواه تنظیم کنید . با دیگر همتایان خودرقابت کنید ، تجارت کنید در حالی که در ۵۹ فصل مسابقات شرکت می کنید تا به مسابقات حذفی برسید و شانس هک شدن اسمتان بر روی جایزه ی بزرگ لیگ قهرمانی را پیدا کنید ،داستان خودتان را بسازید ، امپراطوریتان را بنیان گذاری کنید .این بازی ۸ نژاد متفاوت دارد که هر کدام توانایی های رزمی و شیوه ی مبارزه ی مخصوص به خودشان دارند . از دوربین ایزومتریک این بازی مبارزاتی را تماشا کنید که می توانند صد ها نوع نتیجه ی متفاوت داشته باشند ، از ده ها نوع شیوه ی مبارزه ی متفاوت استفاده کنید ، نژاد های خاص را استخدام کنید و در مبارزاتی شرکت کنید که ویژگی های فیزیکی مبارزان شما را افزایش می دهند ، سلاح های مبارزان خود را مدیریت کنید این سلاح ها شامل میدان نیرو ، weapon jammers ، مخرب زره ، nano-leeches و … می شوند .با توجه به نیاز های ماموریتی خود پایگاه های مخصوص بنا کنید تا حد اکثر بهره وری را در انجام ماموریت هایتان بوجود بیاورید .

منبع توضیحات: دانلود فارسی

 

تصاویری از محیط بازی

دانلود-بازی-Age-of-Gladiators-II دانلود-بازی-Age-of-Gladiators-II

دانلود-بازی-Age-of-Gladiators-II دانلود-بازی-Age-of-Gladiators-II

دانلود-بازی-Age-of-Gladiators-II دانلود-بازی-Age-of-Gladiators-II

info

Age of Gladiators II is a single-player strategy game set in 3000AD; a violent and unpredictable future where the gladiatorial games have surged in popularity throughout the known galaxy.Hire scouts to scour the planets for potential prospects – once you have recruited your gladiators through the draft, scouting, missions, trades, or waiver wire acquisitions, you will need to manage their morale and personality while equipping them for battle on the harsh combat environments of various worlds. Recruit support staff, upgrade your headquarters, collect bounties, research technologies, build your headquarters, partake in side missions, and manage the wealth and reputation of your empire as it grows each day.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista / 7 / 8 / 10
Processor: Dual-core 1.8GHz or equivalent processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Hardware Accelerated Graphics with dedicated memory
Storage: 1 GB available space

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows Vista / 7 / 8 / 10
Processor: Intel i3 4th-Generation 3.5GHz, AMD Quad-Core 3.9GHz
Memory: 6 GB RAM
Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com