دانلود بازی Aircraft Evolution v1.2.5 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Aircraft Evolution درواقع نسخه ریمیک ای از اثری به همین نام است که در آن وظیفه نابودی پایگاه های دشمن به شما سپرده شده است. بازی دارای گیم پلی اکشن و اعتیادآور است و به شکلی ساده می توانید با گیم پلی بازی سرگرم شوید. تنها وظیفه شما بمباران شهرهای دشمنان است و در این راه آنها از هر سلاح و تانک و بمبی استفاده می کنند. شما تنها یک جنگنده هوایی دارید و باید با حرکت های مدام، از گلوله های آنها به دور باشید. زیباشناسی مدرنی برای بازی صورت گرفته است و هر بازیکنی را شگفت زده می کند.

گیم پلی بازی کلاسیک است و یادآور آثاری است که فیزیکی شبیه سازی شده بسیار جذابی نسبت به زمان خودشان داشتند. ساختمان ها قابل تخریب هستند و انفجارها هم با جلوه های ویژه گرافیکی خوبی اجرا می شود. شما باید به دقت به سلاح های خود فکر کنید و از بهترین آنها برای نابودی دشمنان استفاده کنید. سعی کنید که از پلاسماها هم استفاده کنید و رفته رفته بمب های خود را ارتقا دهید. ۴۰ ماموریت جذاب در انتظار شما است و وظاف به چند دسته خاص تقسیم می شوند. نابودی پایگاه های دشمن، حمله به جنگجویان بیگانه و رقابت با باس ها، تنها گوشه ای از وظایف شما است.

Aircraft Evolution v1.2.5 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Aircraft-Evolution

با دانلود بازی Aircraft Evolution می توانید به خرابه های میدان نبرد اعزام شوید و برای جنگی بزرگ آماده شوید. میدان نبرد به سرزمینی سوخته تبدیل شده است و انفجار بمب، تنها صدایی است که به گوش می رسد. هواپیمای جنگنده ای که شما در اختیار دارید همه کاری می کند و انواع بمب ها را می توانید به پایین ارسال کند. سیستم بازی چندان پیچیده نیست و به مانند بازی های قدیمی، تنها روی المان های دوبعدی استوار شده است. بالن هایی که تکاوران هوایی را در خودشان جای داده اند، مدام از آسمان به زمین می آیند و کار شما را سخت تر می کنند.

info

We present you with a remake of the game Aircraft Evolution. This is an action game, where you have the task of destroying enemy bases by bombarding them with your aircraft. Featuring juicy explosions, destructible buildings with simulated physics and carefully drawn objects the game blends classic gameplay with modern aesthetics.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 7 / 8 / 10

Processor: 1 GHz

Memory: 1024 MB RAM

Graphics: 128 MB

DirectX: Version 9.0c

Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Aircraft Evolution v1.2.5-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs