دانلود بازی AIRHEART Tales of broken Wings + Update v1.09 برای کامپیوتر

بازی AIRHEART Tales of broken Wings یک اثر اکشن هیجان انگیز است که رقابت با هواپیما را به صورت مینیمال برای بازیکنان فراهم کرده است. هر مرحله از بازی روی مراحل پایینی قرار داده شده است و شما یک ریتم پیوسته از بازی را تجربه می کنید. بازی تماما روی سطوح استراتوسفر جریان دارد و جهان زیبایی را از این نظر شاهد هستیم. داستان بازی در شهر گراناریا جریان دارد که شهری قرار گرفته در آسمان است. شما یک خلبان جوان به نام آملیا را ملاقات می کنید که در آرزوی رسیدن به لبه دنیا است و رویاهای عجیبی را در سر می پروراند.

بازی دارای موانع زیادی است که گاها بسیار هم خطرناک می شوند و باید با مهارت کامل از آنها عبور کنید. تنها کافی است که موتور خود را روشن کنید و آماده اوج گرفتن تا نهایت آسمان ها باشید. بخش مبارزه با دشمنان، ترکیبی از چندین حالت است و می تواند ماجراجویی های بزرگی را برایتان به ارمغان داشته باشد. خود را برای شکار هواپیماها اماده کنید و خواهید دید که چقدر چالش سختی هستند. هواپیماهای غول پیکر باس های بازی AIRHEART Tales of broken Wings را تشکیل می دهند و باید با قدرتمندترین سلاح ها به مصاف آنها بروید. مکانیک کنترل هواپیماها دارای قلق های مخلتفی است و بسیار روان احساس می شود.

AIRHEART Tales of broken Wings PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.09-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-AIRHEART-Tales-of-broken-Wings

بازی AIRHEART Tales of broken Wings دارای بیش از ۴۰ نوع سلاح است که باید با آنها دشمنان خود را قلع و قمع کنید و بتوانید برای ساخت قطعات جدید هواپیمای خود، امتیازات زیادی را کسب کنید. باید دارای المان های سرگرم کننده بسیاری است و رقابت با حجم عظیمی از دشمنان همواره آدرنالین خون شما را بابلا می برد.

طرفداران بازی های اکشن قطعا با این اثر سرگرم می شوند و در یک فضای بزرگ و گرافیک سه بعدی، حضور خواهند داشت. دشمنان قصد سرقت از شما را دارند و باید با تجهیزات جدید همواره به استقبالشان بروید. پیدا کردن پایگاه های هوابرد و فرود آمدن روی ان وظیفه خطیری است که باید انجام دهید. فصول قابل تغییر هستند و ریتم بازی را تحت تاثیر قرار می دهند. سبک هنری منحصربفرد بازی، به وضوح در بازی دیده می شود و می تواند شدیدا شما را تحریک کند. بالاخره با یک بازی تمام عیار طرف هستیم و به احتمال بسیار زیاد از تجربه آن شگفت زده خواهید شد.

info

Airheart is a dieselpunk airplane action game, where every colorful level is built on top of the previous one, all the way up to the stratosphere.

Welcome to Granaria, a flying city in the clouds. Meet Amelia – a young pilot and fisherwoman wishing to reach the abundant worlds edge. Sky fishing became a really dangerous job, with pirates roaming around everywhere. So start your engines, arm your airplane and get ready to make the catch of a lifetime!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10,8,7 (64 bit)
Processor: Intel Core I5 2,3 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia® Geforce GT 650M
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10,8,7 (64 bit)
Processor: Intel Core I7, 2,2 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia® Geforce GT 750M
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com