دانلود بازی Airships Conquer the Skies v1.0.8.6 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در بازی Airships Conquer the Skies باید از تمامی مهارت ها و خلاقیت خود در طراحی استفاده کنید و سفینه های فضایی قدرتمندی برای تسخیر آسمان ها طراحی کنید. سبک بازی روی طراحی استوار شده است و می توانید دستگاه هایی بسازید که در نبردهای عظیم هوایی به ارتش شما کمک کنند و به پیروزی نزدیک تر شوید. می توانید مجموعه گسترده ای از ماژول ها را در کنار هم قرار دهید و سلاح هایی را برای جلو و عقب سفینه خود در نظر بگیرید.

تجهیزات و منابع بی پایان امکان خلاقیت هرچه بیشتر را داده است و می توانید مکانیسم منحصر به فردی برای این سازه ها تعبیه کنید. با یک طراحی درست می توانید بر سخت ترین دشمنان غلبه کنید و پیروزی را برای خود کسب کنید. همه دستگاه هایی که دارید بسیار دقیق هستند و می توانید ملوانان متنوعی برای هدایتشان انتخاب کنید. هر کدام از این ملوانان وظایف منحصربفردی برای خودشان دارند و تاکتیک هایی را انتخاب می کنند که دقیقا منطبق بر سازه های طراحی شده توسط شما است.

Airships Conquer the Skies v1.0.8.6 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Airships-Conquer-the-Skies

هنگامی که یکی از سفینه های شما در بازی Airships Conquer the Skies برای نبرد حاضر شد، می توانید کماندوهای پیشرفته ای را استخدام کنید و با ناوگان خود را راهی کنید. سفینه ها و وسایل غول آسای دیگر که توسط دشمنان استفاده می شوند، همگی تخریب پذیر هستند و می توانید با به راه انداختن آتش سوزی، انشعاب و انفجار به هدف خود برسید. باید طرز فکر خود را روی خلاقیت استوار کنید و با خیال راحت از جواب دهی سفینه های خود مطمئن شوید.

کراکرهای هوایی، فلش کرکرها و عنکبوت های الکتریکی غول آسا در برابر شما قرار دارند و باید با بهترین طراحی به مصاف آنها بروید و پاداش های بزرگی کسب کنید. بازی در سه حالت دنبال می شود که شامل ماموریت های سفارشی، طراحی یک امپراطوری قدرتمند و یا بخش چند نفره آنلاین است که می توانید با دوستان خود تجربه کنید و از طریق LAN این بخش را بازی کنید.

info

In Airships: Conquer the Skies you’ll need to use all of your creativity and skill to design and build fearsome airships and land vehicles to give you the edge in massive aerial battles. Construct your vehicles by piecing together a vast array of modules, choosing weapons, armour types, structures, equipment and resources in near endless configurations to allow you to prevail against even the toughest foes.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later
Processor: 1.8 Ghz+
Memory: 256 MB RAM
Graphics: 128 MB VRAM+
Storage: 1 GB available space
Additional Notes: Not currently compatible with Intel HD graphics controllers

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or later
Processor: 2.2 Ghz+ Dual-core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 1 GB VRAM+
Network: Broadband Internet connection
Storage: 1 GB available space
Additional Notes: Not currently compatible with Intel HD graphics controllers

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط SiMPLEX.exe اقدام به نصب نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Airships Conquer the Skies v1.0.8.6-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs