دانلود بازی Alter Cosmos برای کامپیوتر

بازی Alter Cosmos تجربه یک ماجراجویی جدید را خواهید داشت که با الهام گیری از کمیک ها ارائه شده است و برای علاقه مندان سیستم جهانی توتالیتر، بسیار عالی محسوب می شود. شما می توانید موقعیت های خطرناک را در محیط های مختلف بازی تجربه کنید و با استراتژی و خلاقیت خاصی، آن را حل کنید و در مراحل پیشروی کنید. بازی دارای فضای مبهمی می باشد که کمک می کند تجربه نابی را در بازی داشته باشید و کشتی خود را پیدا کرده و در نهایت فرار کنید.

دانلود بازی Alter Cosmos از جنبه های خاصی دارای ویژگی های جذاب است و می توانید با علاقه مندی به داستان های کمیک، این بازی را هم تجربه کنید. بازی گرافیک هنری بسیار جالبی دارد و می تواند داستان ترسناک، علمی تخیلی و طنز سیاه را به بهترین شکل برای شما روایت کنید. شیوه گیم پلی بازی، روی صحنه های دوبعدی پیاده سازی شده است و به صورت مفهومی و اسکریپتی برقرار شده است. شما با استعداد پنهانی خود می توانید گیم پلی کوتاه اما جذاب بازی را تجربه کنید و نظریه هیجان انگیز بازی را دنبال کنید.

Alter Cosmos PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Alter-Cosmos

بازی Alter Cosmos سبک تعاملی ناب و عالی را در محیط بصری خود ارائه می کند و اقلام متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد. بازی دارای یکسری گفتگوها بین شخصیت ها هم می باشد که جذابیت خاص خودش را دارد. مبارزات بازی، گیم پلی محدودی از بازی را تشکیل می دهد و معمولا کوتاه و بی محتوا هستند. سبک بازی به صورت پلتفمورمر و ماجراجویانه طراحی شده است و می تواند شخصیت های طنز زیادی، همچون آلین، بتمن و لوبو را برای شما داشته باشد.

قدرت های نامشخص در دانلود بازی Alter Cosmos وجود دارد که می توانید آنها را کسب کنید و از قدرت کیهان استفاده کنید. امکان دیگری در مراحل بعدی به شما داده می شود و تا زمانی که فرار نکرده اید و رخداد کمیک را تمام نکرده اید، ادامه پیدا خواهد کرد.

info

Experience comic book style adventure with Aliencat in a world taken over by a global totalitarian system. Find a way through dangerous situations, gather your crew, find and prepare a ship and escape into cosmos – an infinitive space where everything is possible. Unlock the secrets of The Waves of Distortions.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7,8,10
Memory: 3000 MB RAM
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7,8,10
Memory: 4096 MB RAM
Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Alter Cosmos-SKIDROW با لینک مستقیم

ADs
تبلیغات