دانلود بازی Amortizer Off-Road برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Amortizer Off-Road یک بازی کژوال، شبیه سازی و ماشین سواری آفرود می ابشد که توسط استودیو Abyid قرار است در ۲۰م می ۲۰۱۹ به صورت نهایی در شبکه استیم منتشر شود. این بازی دارای نقشه های خطی (غیرقابل تغییر) و جهان آزاد می باشد که شما می توانید با خودروی آفرود در آن ها ماشین سواری کنید. ماشین های ۴×۴ در اختیار شما قرار می گیرد و شما باید در محیط های طبیعی گوناگون مشغول رانندگی شوید. این بازی دارای هیچ ماموریت و هیچ پیشرفتی نیست و فقط برای طرفداران دوآتیشه ی ماشین های آفرود ساخته شده است تا ساعت ها خود را در این بازی سرگرم کنند. تنها شش نقشه ی گوناگون در این بازی تعبیه شده است و با خیال راحت می توانید آن ها را پشت سر بگذارید. هیچ رقابت و مسابقه ای در کار نیست.

خود را برای محیط های گل آلود، صخره ها، شن و ماسه و برفی آماده کنید! در بازی Amortizer Off-Road شما باید ثابت کنید که در هر شرایطی می توانید بهترین راننده باشید. پس از تمام کردن شش نقشه ی اصلی بازی، دو نقشه ی کامل و جهان آزاد در اختیار شما قرار می گیرد که می تواند به صورت نامحدود شما را سرگرم خود کند. این بازی از فیزیک های واقع گرایانه استفاده کرده، محیط های طبیعی گوناگونی دارد و کاراکتر اصلی خود را می توانید به دلخواه شخصی سازی کنید.

Amortizer Off-Road PC-PLAZA

دانلود-بازی-Amortizer-Off-Road

info

Amortizer is a casual off-road experience. You will find your self in various nature environment, driving 4×4 machine. Game does not have any progress. Its made for true off-road lovers. You have six linear maps to complete, without hurry.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Core 2 Quad Q6600 2.4GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 550

DirectX: Version 9.0

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Core i5-2400 3.1GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 960

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Amortizer Off-Road-PLAZA با لینک مستقیم

ADs