دانلود بازی Ancient Rush 2 + Update v2.12-CODEX برای کامپیوتر

بازی Ancient Rush 2 عنوان هیجان انگیزی است که به داستان هایی درباره Chulua می پردازد و در سری جدید این بازی افسانه های قدیمی پادشاهی فراموش شده Ozolan را دور می اندازد. این قسمت در مورد حاکم سابق اوزولان می باشد که گفته میشود خود را در خزانه اش دفن کرده است و همه این کاراها را با دست خالی خود انجام داده است. از آن زمان به بعد، هیچکس داستانی در مورد اوزولان و یا پادشاهی دوباره اش نشنیده است. فقط افسانه ها از آن خبر دارند و تا امروز نیز داستان های زیادی در این مورد نقل محافل شده است. برای فهمیدن حقیقتی که در مورد اوزولان و چولوا جریان دارد، شما در یک سفر حماسی قرار می گیرید و سعی می کنید که یک جهان عجیب و غریب را تحقیق و تفحص کرده و تا می توانید از افسانه های دورافتاده سخن بگویید.

در دانلود بازی Ancient Rush 2 باید از مهارت های خود استفاده کنید و بتوانید ماجراجویی های حول اوزولان را سروسامان دهید. تجربه این ماجراجویی شامل ۱۰ سکانس می شود که مجموعا در ۵۰ سطح روایت خواهد شد. اگر شما نیز به دنبال حقیقت هستید و می خواهید گنج مخفی چولوا را بدست آورید، باید با دیگر افراد همراه شده و افسانه های این زمان را پیگیری کنید. تجربه ای که شما دارید، بسیار حیاتی است و باید بتوانید از آن برای شکستن طلسم ها استفاده کنید.

Ancient Rush 2 PC-CODEX + Update v2.12

بازی-Ancient-Rush-2

اچیومنت های زیادی را قرار است در این بازی کسب کنید؛ اما نکته ای که بسیار بارز است استفاده از قدرت و هوش برای غلبه بر دشمنان است و باید از این نظر در سطح بالایی قرار داشته باشید. این زمینه برای جستجوی گنج ها نیز حیاتی است و هر بازیکنی که بتواند از هوش رونارز برای ضربه زدن به دشمنان و کسب مهارت های بیشتر استفاده کند، ثمره بیشتری را از جوایز بازی خواهد برد. توانایی هایی که شما دارید، قابلیت آپگرید شدن دارند و از این نظر باید برای هر سطح از سلاح های خاصی استفاده کنید.

info

Old Legends surround the long forgotten kingdom of Ozolan. They tell stories about Chulua, the former Ruler of Ozolan, who is said to have buried himself in his own treasury, only using his bare hands. But after Ozolans fall, no one ever heard of the kingdom or it’s king ever again. Only the legends survived the time and remained until today. To learn the truth about Ozolan and Chulua you embark on an epic journey into the midst of a mythical nordic dwarven world.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: AMD Athlon X4 860K or Intel Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760
DirectX: Version 11
Storage: 2500 MB available space
Sound Card: Direct X-compatible sound card
Additional Notes: 3-button mouse and keyboard

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: AMD Athlon X4 860K or Intel Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970
DirectX: Version 11
Storage: 2500 MB available space
Sound Card: Direct X-compatible sound card
Additional Notes: 3-button mouse and keyboard

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود
ADs