دانلود بازی Apocryph an old-school shooter برای کامپیوتر

بازی Apocryph an old-school shooter اثری شوتر و فانتزی می باشد که یادواره ی بازی های اکشن قدیمی است. این بازی از عناوینی هم چون Hexe، Heretic، Painkiller و Strife الهام گرفته است. بازی Apocryph در دنیای فانتزی، تاریک و خشونت بار رخ می دهد. به خاطر اینکه این بازی از عناوین اکشن قدیمی الهام گرفته، منتظر یک بازی به شدت خشونت بار باشید که در معابد شیطان، قلعه های فراموش شده و سیاهچاله های کهن اتفاق بیافتد. خطر در هر گوشه و کنار در کمین است. هرجا که بروید، هیولاهای بی رحم، تله ها و مسیرهای مسدود در انتظار شما هستند. زنده ماندن شما تنها به شما و تجهیزاتی که همراهتان است بستگی دارد.

در دانلود بازی Apocryph an old-school shooter شما کنترل شخصیت Arbiter را بدست دارید. کسی که اعتبار بالایی در طبقه بندی مذهبی Xilai دارد. Xilai برای چیزهای بسیاری از قبیل استعداد هنری، هنرهای سحرآمیز و یکپارچگی معروف است. ولی هرکسی آن ها را به دلایلی ترساند و آن ها دعا کردند که بمیرند و نابود شوند. پس از آن، برای چندین قرن آن ها به غارت ارواح سایر قبلیه ها مشغول شدند تا اینکه انتقام بگیرند. شما آمده اید تا سرزمین های شیطانی را نجات دهید و اهریمن را از زمین حذف کنید. شما برای مدت زیادی تبعید شده بودید و حالا وقت آن است که همه چیز را به حالت اولش بازگردانید.

Apocryph an old-school shooter PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Apocryph-an-old-school-shooter

info

Apocryph is a FPS set in a brutal dark fantasy world. It takes it’s roots in old-school fantasy shooters, so prepare for intense sword-and-sorcery FPS action amidst forgotten castles, evil shrines and decrepit dungeons! The world of Apocryph is a grim, violent place, harboring magic, dark rituals and dangers around every corner. Wherever you go you’ll be facing unrelenting monsters, traps and locked passages, and can only depend on yourself and your equipment to survive the trials.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 Or Later
Processor: 2.4GHZ Dual Core Processor or Higher
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce 9800GT or equivalent
DirectX: Version 9.0
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Apocryph-SKIDROW با لینک مستقیم