دانلود بازی Arc Savior + Update v1.0.9 برای کامپیوتر

در بازی Arc Savior شما یک خلبان مبتدی هستید که باید از خود دفاع کنید و با مسائلی که در محیط رخ می دهد، اخت شوید. باید شیوه زندگی خود را با روند حملات سازگار کنید و از سلاح های متنوع برای نبرد استفاده کنید. می توانید برخی از شناخته شده ترین نبردها را تجربه کنید و در کنار آن یک جهان زیبا را کشف کنید. بازی از طریق سه داستان هیجان انگیز دنبال می شود و وظیفه شما این است که سیاره را از نابودی کامل نجات دهید.

این وظیفه شما است که از شانس و اقبال بهره ببرید و روش زندگی خود را مبتنی بر نجات این سیاره قرار دهید. این بازی از حالت کنترلی جذابی بهره می برد و می توانید از ماوس و کیبرد استفاده کنید. سیستم دفاعی و حمله بازی واقعا پیچیده است و باید چندین بار آن را تجربه کنید و مهارت یابید. فضاهای مبارزاتی بازی واقعا عالی است و می توانید از سیستم های استراتژی تخریبی عظیم بهره ببرید. باید سفینه خود را انتخاب کنید و سلاح های پیشرفته را روی ان سوار کنید. بیش از ۱۵ محیط برای نبرد وجود دارد و سرنوشت مردم به دست شما سپرده شده است. می توانید گیم پد متصل کنید و تجربه دیگری را هم با آن داشته باشید. باید از برجک های دفاعی هم استفاده کنید و نابودی برخی از واحدهای دشمن را به این برج های خودکار بدهید.

Arc Savior PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.0.9-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Arc-Savior

سفارشی سازی یکی از بخش های اساسی بازی Arc Savior است که باید روی ان تمرکز کنید و سفینه خود را از اسیب زیاد مصون نگه دارید. بخش دیگر هم ضرباتی است که وارد می کنید و همگی به پیشرفته ترین سلاح های شما بستگی دارد. می توانید دوربین را در زاویه کابین خلبان یا سوم شخص قرار دهید و به صورت لذت بخش تری بازی را تجربه کنید. مبارزات Terran واحدهای قدرتمندی هستند که نبرد با آنها جالش برانگیز است و باید انواع سیستم های حمله در مورد آنها بدانید.

info

“Us Terran’s, a growing, prosperous people. Our bloody past has molded us into what we are today. We’ve learned to band together as one to survive in this cruel universe. Fending off invasions and plague, our numbers are small but our ability to persist remains…” Admiral Janus, Terran Defense Division

You, our newest pilot, must adapt and survive by exploring and defending our home and way of life. You will choose from our most advanced ships and weaponry to engage new enemies, some known, some unexpected.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8.1 / 10

Processor: Quad Core

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 960 / AMD 280x

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 / 8.1 / 10

Processor: Quad Core SMT/HTT

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1070 / AMD Vega 56

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com