دانلود بازی Archaica The Path of Light v1.26 برای کامپیوتر

Archaica The Path of Light یک بازی معمایی مملوء از لیزرها و آینه ها می باشد که گیمرها را نه تنها با طراحی مناسب سطوح خود غرق در بازی می کند، بلکه روایت بازی نیز بسیار جذاب خواهد بود. در این بازی شما به عنوان فردی برگزیده از دولتی خواهید بود که اعتقاد دارند گذر از “مسیر نور” می تواند دنیا را از مصیبت نجات دهد. در این بازی به احیای مکانیزم های قدیمی، کاوش اسرار زندگی پیشینیان و تقدیر واقعی این مسیر مرموز با قلمروهای غیرعادی پرداخته می شود.

زیبایی شناسی بی نظیر به همراه اتمسفر خارق العاده از فضای قدیمی و ناشناخته ی تمدن های باستان در بازی Archaica The Path of Light روایت می شوند. هر بخش از محیط بازی دارای اتمسفر خاص خود می باشد و شما را برای کاوش سایر دنیاهای بازی مجذوب تر خواهد کرد. معماهای جالب و منحصر به فرد در محیط بازی قرار داده شده است. صدها گونه معما برای بازی طراحی شده اند اما تنها تعداد معدودی از آن ها در محیط بازی گنجانده شده اند تا اطمینان از منحصر به فرد بودن پازل ها با ایده های جداگانه حاصل شود.

Archaica The Path of Light v1.26 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Archaica-The-Path-of-Light

info

 Archaica: The Path Of Light is a visually stunning puzzle game with lasers and mirrors, that enraptures gamers not only with finely designed levels, but also with an interesting narrative. In this game we become the Chosen One from the nation that believes walking the legendary Path of Light will save the world from impending disaster. We revive ancient mechanisms, explore secrets of an ancient civilization, and discover the true destiny of The Path along the way through extraordinary realms.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560
Storage: 800 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760
Storage: 800 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Archaica The Path of Light v1.26-SiMPLEX با لینک مستقیم