دانلود بازی Armello v2.0 برای کامپیوتر – نسخه نهایی RELOADED

بازی Armello یک طراحی هنری خاصی دارد. در واقع برای کسی که قبلا تجربه ی بازی های بورد را در دنیای واقعی داشته دیدن گرافیک این بازی قطعا در او حس خوبی ایجاد خواهد کرد، چرا که واقعا هنرمندانه طراحی شده. البته اگر شفایت بازی را که حتی در تنظیمات بالا هم به همان شکا است در نظر نگیریم، همه چیز در بازی به خوبی طراحی شده. در واقع شما با واژه ی سینماتیک خیلی جاها برخورد کردید و بازی تاک به شما میگوید که این بازی تماما سینماتیک است، چرا که در طراحی کاراکتر ها واقعا سلیقه به خرج داده شده. حتی کارتهایی که اغلب شما در بازی استفاده می کنید، می تواند بر روی نتیجه ی نهایی بازی تاثیرگذار باشد.

استراتژی خیلی در Armello مهم است. شما برای پیشبرد اهداف خود نیاز به برنامه ریزی دقیق دارید تا بتوانید موفقیت را در این بازی به دست آورده و بتوانید سلطان جنگل و قلعه اش را تسخیر کنید. یک چیز جالب در این بازی وجود دارد و آن هم اینه که این شاه به بیماری مبتلاست و دیگر مناسب حکومت نیست و شما باید او را از بین ببرید. بازی در دو حالت شب و روز اجرا می شود. بیماری شیر در روز بیشتر شده و مقداری از سلامتی خود را در هر صبح از دست می دهد که البته زمان محدودی را به ما ارائه میده. ولی زمانی که شما او را کشتید بازی تمام شده و در صفحه کلمه ی پیروزی را خواهید دید. در واقع این بازی تجربه ی یک نبرد را برای شما به ارمغان می آورد. این نبرد ها که در بازی Battle نامیده میشوند، به صورت تک به تک هستند و میتوان آن را مانند دوئل تصور کرد که خود به چند صورت مختلف است.

Armello v2.0 PC-RELOADED

دانلود-بازی-Armello-v2.0

info

Armello is a grand swashbuckling adventure that combines three styles of play; The deep tactics of card games with the rich strategy of table top board games, combined with a character role-playing system.

As a hero from one of the clans of Armello, you’ll quest, scheme, hire agents, explore, vanquish monsters, cast spells and face off against other players, with one ultimate end goal in mind — storming the palace and becoming King or Queen of Armello. The Kingdom of Armello is as dangerous as it is beautiful, perils, banes and bandits hide around every corner and a spreading corruption known as the rot is leaving no creature untouched.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (64-Bit)

Processor: Dual-core 2.0 GHz (SSE2)

Memory: 2 GB RAM

Graphics: DirectX 10 SM4.0 capable GPU with 1GB VRAM

DirectX: Version 10

Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or later (64-bit)

Processor: Quad-core 2.5GHz (SSE2)

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DirectX 11 SM4.0 capable GPU with 2GB VRAM

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

توضیحات: نسخه پیش رو دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا 7م مارس 2019 + آپدیت جدید و بسیار مهم Update v2.0p3 می باشد.

——————-

دانلود بازی Armello v2.0-RELOADED با لینک مستقیم