دانلود بازی ASH OF WAR + Update v1.0.03-PLAZA برای کامپیوتر

داستان بازی ASH OF WAR از حوادث واقعی و کتاب های تاریخی گرفته شده است و شما را در شرایط خاصی قرار می دهد. این بازی چهره های قهرمان را به شما نشان می دهد و شاهد رویایی آنها در مقابل یکدیگر در یک جنگ خونین خواهید بود. گیم پلی بازی بسیار روان است و البته به نسبت بازی های AAA ریتم بسیار ساده تری دارد. نبردهای بازی مدرن و در محیط های مختلف اتفاق می افتاد و شما می توانید چالش های متنوعی را تجربه کنید. داستان از یک خانواده شروع می شود که همه اعضای آن وارد یک جنگ بزرگ می شوند.

این جنگ از آنجایی شروع می شود که این خانواده مورد حمله ترور واقع می شوند و مجبور می شوند که به عضویت ارتش درآیند. شما به عنوان یک مدیسین پزشکی، در افغانستان حضور دارید و در عین حال یک سرباز کارکشته هستید. در دانلود بازی ASH OF WAR شما باید تفاوت بین دیوانگی های جنگ را با پزشکی متوجه شوید و بتوانید یک تعادل روانی خوب را در بازی به نمایش گذارید.

ASH OF WAR PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.0.03-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-ASH-OF-WAR

از ویژگی های کلیدی دانلود بازی ASH OF WAR، می توان به مکانیسم چندمنظوره گیم پلی بازی اشاره کرد که نبردها را بسیار واقع گرایانه تر می کند. انیمیشن های بازی منحصرا توسط سازندگان تهیه شده است و شما زیبایی خاصی را در آن مشاهده خواهید کرد. موسیقی های بازی واقعا جذاب هستند و نشان دهنده خوی وحشیانه در نبردهای بازی هستند. جزئیات نمود بیشتری در بازی دارند و این جزئیات طوری است که شما را به خوبی با داستان بازی همراه می کنند. بازی دارای چالش های بسیاری است و شما در حین حرکت در محیط های مختلف، با موانع بسیاری روبرو می شوید و باید بتوانید با مهارت از آنها عبور کنید. وقتی نگاهی به طراحی کاراکترها داشته باشید، نوستالژی بازی های قدیمی برایتان زنده می شود و می توانید لذت بیشتری از بازی ببرید.

info

The story about an uneasy journey of one man. You will experience certain situations, those, that could have happened with our parents, children or even a neighbours on just any other war. Through the eyes of our hero you will see his struggle in a modern war, struggle with oneself.

It’s all about the war, after a known act of terror. The situation changed for one family, the main character Joe’s family. Joe was a young gamer who was “educated” by videogames about war. As an adult he enlisted with the military and went on to become a medic as part of a support squad in Afghanistan, and became a truly valorous soldier. However the difference between games and reality was insane. Joe became trapped in difficult circumstances that would change his life.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/8.1/10
Processor: Intel Pentium IV 630 @ 3.0 GHz and higher or AMD Athlon64 3000 + @ 1.8 GHz and higher
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DX9 (shader model 2.0) capabilities; generally everything made since 2004 should work
DirectX: Version 9.0
Storage: 4 GB available space
Sound Card: 100% DirectX 9.0b compatible 16-bit sound card and latest drivers

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/8.1/10
Processor: Intel Core i5 any generation
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD 5000 or NVIDIA GeForce GT450 or AMD Radeon HD series or higher
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: 100% DirectX 9.0b compatible 16-bit sound card and latest drivers

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com