دانلود بازی Assassins Creed II Deluxe Edition برای PC

داستان بازی Assassins Creed II Deluxe Edition بلافاصله بعد از بازی اول اتفاق می افتد. Desmond Miles که از نسل قاتلانی مانند الطیر است توسط یک شرکت مرموز اسیر شده است و برای اهداف نامعلومی از DNA او استفاده می شود. این بار ۳۰۰ سال بعد از الطیر، فردی به نام Ezio Auditore Da Firenze (اتزیو آدیتوره دا فرینزه) مد نظر است که در قرن پانزدهم و در شهر ونیز زندگی می کند. او یکی از نجیب زادگان و اشراف ونیز است که به دلایل شخصی و انتقام جویی به فرقه قاتلین پیوسته است و قبل از این که وارد این گروه بشود، به بسیاری از فنون رزمی آگاهی داشته است. مهم ترین فرق اتزیو با الطیر این است که اتزیو علاوه بر این که یک قاتل است، یک تاجر هم هست و علاوه بر این، اتزیو از کمک یکی از افسانه ای ترین دانشمندان تاریخ یعنی لئوناردو داوینچی برخوردار است. از آنجایی که بازی در زمان انقلاب فرانسه صورت می گیرد، در آن زمان در تمام کشورهای اروپایی هرج و مرج وجود داشته است و ایتالیا هم از این قاعده مستثنی نبوده است. در جریان جنگ های مرزی و داخلی ایتالیا بر علیه خانواده اتزیو که یکی از خانواده های تاجر و پولدار ایتالیا است توطئه ای صورت می گیرد و اتزیو هم به دنبال عاملین این توطئه است تا از آن ها انتقام بگیرد. از تریلر ها و سخنان مسئولین که در مورد بازی اعلام شده است، اینطور می نماید که داستان بازی با وجود داوینچی جالب و حتی واقعیت داشته باشد.

Assassin’s Creed 2 Deluxe Edition v1.01 PC-MrDJ

Assassins-Creed-II-pc-cover

بحث گیم پلی این بازی بسیار گسترده تر از نسخه قبل است و طبق وعده های سازندگان باید انتظار یک گیم پلی اعجاز آور را از این بازی داشت! بیشترین انتقادی که به نسخه اول می شد، تکراری بودن بیش از حد این بازی بود که همه را زده می کرد اما اینبار با امکانات جانبی بی نظیر شما دیگر هیچ گاه خسته نخواهید شد و اگر هم خسته بشوید، ناشی از زیاد بازی کردن خواهد بود. علاوه بر امکانات الطیر مانند بالا رفتن از دیوارها و شمشیر زنی و سقوط آزاد و کارهای دیگر امکاناتی همانند شنا در آب، خلع سلاح دشمن، استفاده از اسلحه دشمن، استفاده از دو خنجر پنهان، پرش بلندتر، سرعت بیشتر و … به اتزیو اضافه شده است که به همه آن ها خواهیم پرداخت. یکی دیگر از ترفندهایی که شرکت سازنده برای جلوگیری از تکراری شدن بازی به کار گرفته است، تغییر دادن کلی ماموریت های جانبی است. در بازی اول ماموریت های جانبی خسته کننده و کاملا تکراری بود و شامل جیب بری، اعتراف گرفتن و شنود کردن بود. در بازی جدید شما شاهد بیش از ۱۶ نوع ماموریت جانبی کاملا متفاوت و جدید خواهید بود به طوری که تکراری نخواهد شد و در نتیجه بازیباز از بازی زده نخواهد شد. طراح ارشد بازی یعنی آقای Patrick Plourde در مورد ماموریت های جانبی می گوید: “ما تمام سعی خود را بر این گذاشتیم که تکرار را از بازی بیرون کنیم و برای همین تمام طراحی های قبلی را از یاد بردیم و سعی کردیم یک سری ماموریت تازه طراحی کنیم. علاوه بر این برای کمتر تکراری شدن هم سعی کردیم از تکنیک تلفیق ماموریت ها استفاده کنیم. به این صورت که مثلا یک ماموریت شامل شنود کردن، مبارزه و اعتراف گرفتن خواهد بود”.

 

در مورد تکنیک های جدید اتزیو بحث های بسیار زیادی وجود دارد. اولین نکته ای که در این مورد جلب توجه می کند، وسایلی است که لئوناردو داوینچی بطور اختصاصی برای اتزیو می سازد. شما در این بازی به اختراعات داوینچی از جمله پرنده پرواز معروف داوینچی دسترسی خواهید داشت. نکته دوم بازی دسترسی به تعداد بسیار زیاد سلاح و ۶ نوع اسلحه اضافه بر روی کنسول دستی PSP است. کارگردان بازی یعنی آقای Benoit Lambert در مورد سلاح های بازی این سخنان را بیان می کند: “رنسانس در اورپا مانند یک پل برای ارتباط قرون وسطا با دنیای مدرن است و همین علت باعث می شود که این دوره که از قرن ۱۴ تا ۱۷ است یکی از طلایی ترین دوران به اشتراک گذاری اطلاعات مختلف فرهنگی، اقتصادی، رزمی و سیاسی باشد. از آنجایی که شهر ونیز هم یک بندر است و محل تجارت وجود انواع و اقسام سلاح در آن بعید نیست و زمان بازی که در قرن پانزدهم است، هنوز تعدادی سلاح از جنگ های صلیبی مثل تبرزین و پتک های جنگی وجود دارند. علاوه بر این ها تعدادی زیادی هم سلاح های ساخته شده وجود دارد که در دست سربازان است”. از انواع سلاح در بازی می توان به دو خنجر پنهان اتزیو، خنجر های دستی بزرگ و کوچک، تبرزین دولبه، تبر یک لبه، شمشیر های مختلف، نیزه های مختلف، گرز، نوعی پتک جنگی با لبه خنجر مانند و … اشاره کرد. به تکیک های اتزیو که می رسیم، باید نتیجه گیری کنیم که الطیر واقعا کاری از دستش ساخته نبود!

 

تصاویری از محیط بازی:

Assassins-Creed-II-screenshots Assassins-Creed-II-screenshots

Assassins-Creed-II-screenshots Assassins-Creed-II-screenshots

Assassins-Creed-II-screenshots Assassins-Creed-II-screenshots

info

 Assassin’s Creed® 2 is the follow-up to the title that became the fastest-selling new IP in video game history. The highly anticipated title features a new hero, Ezio Auditore da Firenze, a young Italian noble, and a new era, the Renaissance.

 

Assassin’s Creed 2 retains the core gameplay experience that made the first opus a resounding success and features new experiences that will surprise and challenge players.Assassin’s Creed 2 is an epic story of family, vengeance and conspiracy set in the pristine, yet brutal, backdrop of a Renaissance Italy. Ezio befriends Leonardo da Vinci, takes on Florence’s most powerful families and ventures throughout the canals of Venice where he learns to become a master assassin.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® XP (32-64 bits) /Windows Vista®(32-64 bits)/Windows 7® (32-64 bits) *
Processor: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
Memory: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® – Windows 7®
Graphics: 256 MB DirectX® 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)
DirectX®: DirectX 9.0
Hard Drive: 8 GB free space
Sound: DirectX 9.0 –compliant sound card
Supported Peripherals: Keyboard, mouse, optional controller
Supported Video Cards at Time of Release: ATI® RADEON® X1950, HD 2000/3000/4000/5000 series NVIDIA GeForce® 7/8/9/100/200 series

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows® XP (32-64 bits) /Windows Vista®(32-64 bits)/Windows 7® (32-64 bits) *
Processor: Intel Core® 2 Duo E6700 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 6000+ or better
Memory: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® – Windows 7®
Graphics: GeForce 8800 GT or ATI Radeon HD 4700 or better
DirectX®: DirectX 9.0
Hard Drive: 8 GB free space
Sound: 5.1 sound card
Supported Peripherals: Keyboard, mouse, joystick optional (Xbox 360® Controller for Windows recommended)

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئی شوید که آنتی ویروس و فایروال شما به طور کامل غیرفعال می باشند و سپس به نصب بازی بپردازید.

2) تنها کافیست ستاپ بازی را به صورت Run as Administrator اجرا کرده و اجازه دهید بازی نصب شود.

3) پس از اتمام نصب بازی را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

|به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، لینک های این مطلب حذف شدند|

در صورت بروز مشکل می توانید با ایمیل downloadha.online@gmail.com در ارتباط باشید.