دانلود بازی Assembly Required برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS

Assembly Required از آن دسته بازی های خلاقانه می باشد که فضایی کاملا جدید را در اختیار گیمر قرار خواهد داد. این بازی توسط استودیو MUTT Studio توسعه و انتشار یافته است و سبک آن را می توان شبیه سازی، استراتژیک و ایندی دانست. شما در بازی Assembly Required باید هزارتویی از اثاثیه خطرناک بسازید که منظور گیرافتادن و گیج کردن کاربرانتان ساخته می شود. شما امپراطوری اثاثیه خود و کابوس شب های مشتریان را می سازید تا آن ها را آزار دهید! این بازی از ترکیب گیم پلی دو سبک دفاع از قلعه و Tycoon استفاده می کند که باعث شده ده ها سازه ی کاملا جدید را در این بازی شاهد باشیم.

شما باید جیب مشتریان خود را خالی کنید و حساب بانکی آن ها را صفر نمایید. شما باید نیازهای گوناگون مشتریان خود را با دقت بشناسید، کارمندان خود را با دقت تخصیص دهید و خطرات گوناگون را در فضای فروشگاهی خود با زیرکی زیاد جای دهید. بازی Assembly Required از ده ها رابط بصری برای گمراهی مشتریان استفاده می کند که می تواند بخش بیماری روانی شما را بیش از پیش نوازش کند! با چالش های متعدد مشتریان خود روبرو شوید؛ کسانی که می خواهند از هزارتوی شما فرار کنند یا آن را خراب نمایند. شما می توانید با پولی که بدست می آورید، چیستان های دشوارتری را ایجاد کنید که هیچ کس آن را درک نکند و بتوانید امپراطوری اثاثیه خود را توسعه دهید.

Assembly Required PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Assembly-Required

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 10
Processor: Intel i3 (or equivalent)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 6 series (or equivalent)
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, 10
Processor: Intel i5 (or equivalent)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce 9 series (or equivalent)
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Assembly Required-DARKSiDERS با لینک مستقیم