دانلود بازی ATRIUM برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

داستان بازی ATRIUM در دهه ۴۷۶ جریان دارد و مربوط به زمانی است که امپراطوری روم توسط قبایل آلمانی مورد تعرض واقع شده است. امپراطوری روم غربی در حال فروپاشی است و برای لحظه ای کوتاه این منطقه دچار یک سکوت می شود. این بازی را می توانید با المان های استراتژیکی تجربه کنید و تمدن دیگری را در محیط بازی ایجاد کنید. این تمدن را با استفاده از دیوارهای تئودیسینی می توانید ایجاد کنید و به شیوه اروپایی ها شهرسازی کنید. این مکان ها یادآور سازه های باستانی قرون وسطا هستند و کنترل بزرگترین امپراطوری جهان به شما داده می شود. شما می توانید به صورت همزمان با ۴ نفر دیگر بازیکن کنید و قلعه های کلاسیک خود را در بازی بسازید.

ATRIUM PC-HOODLUM

دانلود-بازی-ATRIUM

بازی ATRIUM دارای هشت کلاس ساختمانی خاص می باشد و علاوه بر این باید نیروهای قدرتمند خود را هم بسازید و آنها را در جای جای این قلعه قرار دهید. جاده ها را کنترل کنید و به سرزمین های دیگر بازیکنان حمله کنید. با این حملات می توانید منابع خود را کسب کنید و جاده کشی های بیشتری صورت دهید. گسترش سرزمین وظیفه هر امپراطوری است و شما در این راه باید حملات خود را با حیله گری تمام سازماندهی کنید و به سراغ شوالیه های حاذق بروید. تمام المان های بازی رنگ و بوی تاریخ می دهد و همه دوره های امپراطوری روم در این بازی جای داده شده است. رنگ بندی جذاب سازه ها می تواند انگیزه ای برای طراحی شهرهای زیباتر به شما بدهد و المان های پویا هم کمک می کند که شهر زنده تر به نظر برسد. جهانی که شما می سازید مدام گسترده تر می شود و از دهکده ای کوچک به شهری با سازه ها و برج های بلند تبدیل می شود. شهر خود را از زاویه های مختلف می توانید مشاهده کنید و از نظر مختصاتی آن را زیر نظر بگیرید.

info

The Western Roman Empire is in decline. The Patricians fled, and for a brief moment, silence reigns in the ATRIUM. This room where they use to gather and feast was specially designed to play a strategy game. A game inspired by the construction of Theodosian walls featuring cities similar to later European castles. it’s at this moment before the sac of Rome and in this symbolic place that the period of the Middle Ages begins.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8(64bit)

Processor: 2.3 Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 3000

Storage: 3 GB available space

Sound Card: DirectX sound device

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی ATRIUM-HOODLUM با لینک مستقیم