دانلود بازی Attack Heroes برای PC

بازی Attack Heroes عنوانی بسیار قوی در سبک استراتژیک، ماجراجویی و RPG می باشد که از فضایی انیمه بهره مند است. کمپانی Ejoy Games وظیفه توسعه و انتشار این بازی را داشته و در تاریخ ۲۷ آپریل ۲۰۱۷ در شبکه استیم منتشر شده است. این بازی به توانایی های شما وابسته است تا بتوانید هر مرحله از مسابقات را به اتمام برسانید! بازی ترکیبی از صحنه های نبرد سبک Moe که سبکی ژاپنی بوده و سبک خشونت آمیز BGM می باشد. از سبک BGM برای نشان دادن هسته انیمه های متحرک استفاده می شود. بسیاری از استایل های مانگاهای ژاپنی و تکنیک های منحصر به فرد آن توسط لنزهای امروزی به حرکاتی مدرن برای این بازی تبدیل شده اند. بیشتر انرژی این بازی و هزینه ای که شده، برای هرچه اثرگذارتر بودن فضای اکشن بازی می باشد. از ویژگی های بازی می توان به ۱۳ هیرو مختلف با شخصیت های ویژه؛ مراحل نامحدود و بیش از ۲۰ رئیس ویژه که آماده نبرد با شما هستند؛ هر هیرو دارای ۴مهارت منحصر به فرد می باشد که باید با آن ها مقابله کنید؛ استفاده بهینه از لنزهای انیمه و ارتباطات داستانی اشاره نمود.

Attack Heroes PC-SKIDROW

Attack-Heroes-pc-cover

تصاویری از محیط بازی:

Attack-Heroes-screenshots Attack-Heroes-screenshots

Attack-Heroes-screenshots Attack-Heroes-screenshots

Attack-Heroes-screenshots Attack-Heroes-screenshots

info

Attack Heroes is a funny-hot blood indie game which requires your abilities to finish all the challenging stages. The Story is based on The Three Kingdoms, telling about the adventure of Xiaomu, a guy with mysterious antecedents. Implicated by LiuBei, he and his fellow started a journey escaping from the capturing of officals. There’s not only fun on this journey, but showing the loyalty of these guys. Gradually, they found the answer about the huge secret why the world became more and more strange…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/7/8/10
Processor: 1GHz
Memory: 1 GB RAM
Graphics: GeForce 8800 or Radeon® HD4800 series, 512 MB of memory
DirectX: Version 9.0
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Any

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: 2GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce 8800 or Radeon® HD4800 series, 512 MB of memory
DirectX: Version 10
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Any

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

– دانلود بازی Attack.Hero-SKIDROW با لینک مستقیم