دانلود بازی AVARIAvs برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

اگر بخواهیم معرفی اجمالی از بازی AVARIAvs داشته باشیم باید بگویم که این اثر درواقع همان Fainal Fantasy است با این تفاوت که با المان های PvP عرضه شده است. بنابراین تمام نبردهای بازی حس و حال جذابی دارند و این بار باید با دوستان و افراد آنلاین این بازی را تجربه کنید. بازیکنان می توانند سه ابرقهرمان برای خود داشته باشند و یک گروه را انتخاب کنند. در طول نبردها بازیکنان باید با قدرت خاص هر قهرمان حمله را شروع کنند و فاکتور HP رقیب خود را به صفر برسانند.

در این صورت است که پیروز خواهند بود. سازندگان توصبه کرده اند که سرعت بازی را بالا ببرند و نبردهایی را تجربه کنند که هیجان بالایی دارند. به طور کلی ۱۶ قهرمان در بازی وجود دارد که می توانند در ۲۰۰۰ حالت مختلف حمله کنند. سیستم گیم پلی بازی امکان ارتقا بی نهایت کاراکترها را به شما می دهد و در حین مبارزات هم می توانید سطح نبرد خود را ارتقا دهید. از سرتاسر جهان رقبای آنلاین پیش روی شما قرار دارن و در تیم های مختلف به شما حمله می کنند.

AVARIAvs PC-SKIDROW

دانلود-بازی-AVARIAvs

بازی AVARIAvs دارای کنترل های روانی است که نتایج حماسی را در نبردها ایجاد می کند. از منوها نهایت استفاده را ببرید و سعی کنید که با کاراکترهای خود بیشتر آشنا شوید. محیط ها حس و حا جذاب فاینال فانتزی را به شما می دهند و حتی می توانید از تکنیک های جای گیری هم به خوبی استفاده کنید. موسیقی و صدای کاراکترها هم مطابق انتظار در بهترین وضع خودش قرار دارد. نور و جلوه های دیگر گرافیکی تاثیر زیادی بر روی بازیکنان دارند و آدرنالین خونتان را بالا می برند. می توانید کاراکترها را در یک پارتی وارد کنید و با تقسیم کردن صفحه به دو نیم، نبردها را به صورت اول شخص دنبال کنید. نبردها طوری است که گویی یک مسابقه رزمی چند نفره را انجام می دهید و بدین ترتیب مهارت هر بازیکن تاثیر زیادی در سرنوشت بازی دارد.

info

AVARIAvs is Ultrafast Turnbased Combat. In AVARIAvs, players select a party of 3 heroes to battle against an opponent’s party. During battle, opposing players choose their actions simultaneously and then witness the mayhem of their decisions. Combat rages on until one winner reigns victorious by decimating their opponent’s HP to zero.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i3

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 660 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i7

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX 960 or equivalent

DirectX: Version 12

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی AVARIAvs-SKIDROW با لینک مستقیم