دانلود بازی AvoCuddle برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

به جهان بازی AvoCuddle خوش آمدید. آورا و آولین دو شخصیت اصلی بازی هستند که روی AvoPlanet زندگی می کنند. آنها باغی زیبا در این سیاره دارند و همدیگر را هم بسیار دوست دارند. آنها گاهی اوقات کارهای احمقانه ای انجام می دهند و گاها بحث های خنده داری باهم دارند. برحسب یکی از بحث های آنها، آورا دوست دارد که تنها باشد و با حالتی عصبانی راه خودش را پیش می گیرد. در پی این اتفاق ها آولین توسط سفینه ای ناشناخته روبرو می شود و آورا برای پیدا کردن او یک سفر بزرگ را شروع می کند. او برای پیدا کردن عشق خود باید به جستجوی کهکشان بپردازد و سیاره های زیبا و البته خطرناک را جستجو کند. شما باید پازل های زیادی را حل کنید و با موجودات عجیب روبرو شوید. سیتسم پلتفورمر دوبعدی بازی اکشن های خیره کننده ای ایجاد می کند و می توانید گیم پلی اعتیادآور بازی را در هر زمان تجربه کنید. دشمنان شما مرگبار هستند و از سیاره های مخلتفی آمده اند.

AvoCuddle PC-HOODLUM

دانلود-بازی-AvoCuddle

بازی AvoCuddle شامل ۷ سلاح مختلف است که شامل پرتاب کننده های موشکی م می شود و می توانید در هر سیاره عملکرد منحصر به فردی داشته باشید. با شخصیت های جذاب ملاقات کنید و نشانی همسر خود را از آنها جویا شوید. جهان بازی طراحی خراق العاده ای دارد و حس خوبی را به شما منتقل می کند. در پس تمام این سیاره های مرموز و زیبا المان هایی وجود دارد که در دیگر سیاره ها دیده نمی شود و همین موجب ایجاد انگیزه در بازیکنان برای کشف و لذت بردن از آنها می شود. حالت های شب و روز حس و حال متفاوتی به بازی می دهد و چیزی فراتز از انتظارتان از یک بازی پلتفورمر را خواهید دید. در این هنگام شعله های آتش خون به پا می کنند و سفر آورا وارد فاز جدید و جذابی می شود.

info

AvoRa and Avoln live on AvoPlanet, a peaceful garden planet. They love each other, but sometimes they argue or do stupid things that hurt. The game starts with a peaceful view of the world breaks when we see the two Avos angry at each other.AvoRa walks stomps away to be alone – and very sad. Then AvoLn unfortunately gets kidnapped by stranger in spaceship where AvoRa starts his journey to search and free his true love.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce 240 GT or Radeon HD 6570 – 1024 MB (1 gig)

DirectX: Version 9.0

Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5 2300 or AMD FX6120

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 550 Ti or Radeon HD 6770

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی AvoCuddle-HOODLUM با لینک مستقیم