دانلود بازی AWAY Journey to the Unexpected برای کامپیوتر

بازی AWAY: Journey to the Unexpected را می توان یک اثر اول شخص شوتر دانست که حس خوبی به آدم می دهد! ماجراجویی های رنگارنگی که المان های اکشن، تعامل با دیگران و روگ-لایت را باهم ادغام کرده است. شما در نقش پسربچه ای هستید که نه یک هیرو است نه یک جنگجو. شما با استفاده از قدرت روابط و دوستی باید از پس موانعی که در سر راهتان قرار می گیرند بر بیایید. این بازی اثری از استودیو Aurelien Regard Games می باشد که در ۱۳م فوریه ۲۰۱۹ در شبکه استیم و در ۸م فوریه ۲۰۱۹ در شبکه GOG منتشر شده است. نسخه ای که در وبسایت دانلودها قرار گرفته، بر اساس نسخه GOG می باشد که نیازی به کرک ندارد و دارای آخرین آپدیت بازی می باشد.

بازی AWAY: Journey to the Unexpected که از عناصر Rogue-lite بهره می‌برد، تجربه‌ای متفاوت از بازی‌های اول شخص را ارائه می‌دهد. این بازی محیط‌های سه‌بعدی را در کنار دشمنان دو‌بعدی قرار داده است. در طول بازی سلاح‌های جدیدی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد که طیف گسترده‌ای از یک چوب و آچار تا مشعل و تفنگ را شامل می‌شود. همچنین در بازی با شخصیت‌های متفاوتی و عجیبی روبه‌رو می‌شوید که برای ادامه بازی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. پیشرفت در بازی به معنای بالا رفتن سطح بازیکنان است که به واسطه آن تجهیزات و توانایی‌های بهتر در دسترس قرار می‌گیرند. این بازی از لحاظ حرکت و دشمنانی که مواردی از جمله حباب‌ها تا انسان‌هایی با نقص عضو را شامل می‌شوند، تا حدی می‌تواند یاد‌آور سری Serious Sam باشد.

AWAY Journey to the Unexpected PC-Razor1911

آپدیت بازی v1.61 Update-RazorDOX اضافه شد

دانلود-بازی-AWAY-Journey-to-the-Unexpected

info

Welcome to a feel-good FPS! A colorful adventure combining action, negotiation and rogue-lite elements. You play as a kid that is neither a hero nor a warrior. Yet with the power of friendship, you will overcome every obstacle in your way! Choose your path through the levels, uncover the light-hearted story, and above all, recruit allies. All the wacky and powerful characters you meet can be played in first person, and it’s up to you to find the right answers to get them to join your team!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+

Processor: 2.4GHZ Dual Core Processor Or Higher

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی v1.61 Update-RazorDOX با لینک مستقیم

دانلود بازی AWAY Journey to the Unexpected-Razor1911:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم