دانلود بازی Azure Saga Pathfinder برای کامپیوتر + کرک PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در دنیای بازی Azure Saga: Pathfinder وارد شده و با یکدیگر متحد شوید تا سیاره ای افسانه ای که جان بشریت را نجات می دهد پیدا کنید. نبردهای بازی به صورت سبک نقش آفرینی ژاپنی و نوبتی می باشد. محیط گیم پلی بازی به صورت ۲٫۵بعدی ایزومتریک است که جلوه های بصری آن به صورت طراحی دستی است. استودیو MassHive Media وظیفه توسعه و انتشار این بازی را بدست داشته است. دانلود بازی Azure Saga Pathfinder از یک خط داستانی کاملا کلاسیک بهره مند است که می تواند هم طرفداران پر و پا قرص سبک نقش آفرینی را راضی نگه دارد و هم کسانی که تازه می خواهند با این سبک آشنا شوند. شما می توانید تجهیزات و ابزار کاربردی شخصیت خود را به دلخواه تنظیم کنید تا به حداکثر پتانسیل آن ها دست یابید. در دانلود بازی Azure Saga Pathfinder شما باید ویژگی های تک تک افراد خود را شناخته و آن ها را با یکدیگر ترکیب کنید تا بتوانید به توانایی های بسیار قدرتمند دست پیدا کنید و تاثیرپذیری افراد را افزایش دهید. در مسیر بازی شما با ماجراجویی های مختلف، معماها و اسرار بسیار زیادی مواجه خواهید شد.

Azure Saga Pathfinder PC-PLAZA

دانلود-بازی-Azure-Saga-Pathfinder

در آینده ای دور بشریت به مشکل خورده و باید با کلونی های متعددی که در سرتاسر هستی پخش شده اند به نبرد بپردازد و زنده بماند. یک شایعه خیالی باعث شده تا بازماندگان بشریت امیدوار شوند. حضور سیاره ای افسانه ای با نام Azure که در آن شرایط زندگی مساعد است و منابع بسیار زیادی برای جلوگیری از نابودی بشریت را داراست. در این بازی شما در نقش Synch خواهید بود. با او در سرتاسر سیاره ی Azure را بگردید و همراهان جدید پیدا کنید تا بتوانید به پیدا کردن پدر Synch کمک کنید.

اسکرین شات:

دانلود-بازی-Azure-Saga-Pathfinder دانلود-بازی-Azure-Saga-Pathfinder

دانلود-بازی-Azure-Saga-Pathfinder دانلود-بازی-Azure-Saga-Pathfinder

دانلود-بازی-Azure-Saga-Pathfinder دانلود-بازی-Azure-Saga-Pathfinder

info

Far into the future, the human race survives through colonies scattered across the universe. One tale gives humanity’s remnants hope – one of the legendary planet, Azure … a world full of life and abundant resources that could bring humanity back from the brink of extinction. Join a young scientist, Synch, as he travels across the galaxy to meet new companions and find his father. Explore a realm featuring highly detailed 2D illustrations and a galactic storyline. Battle your enemies in traditional turn-based combat, re-interpreted in a new light. Adventure awaits in the fantastic universe of Azure Saga: Pathfinder.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GT 540M
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space
Additional Notes: Expected Framerate: 60 FPS. Screen Resolution: 1920×1080. Please be aware that 21:9 displays are not officially supported.

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10
Processor: Intel Core i5 2300 or AMD FX6120
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GT 730
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space
Additional Notes: Expected Framerate: 60 FPS. Screen Resolution: 1920×1080. Please be aware that 21:9 displays are not officially supported.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Azure Saga Pathfinder-PLAZA با لینک مستقیم