دانلود بازی Baldurs Gate – Enhanced Edition v2.5 برای کامپیوتر

انتخاب سختی است، اما به هر روی اگر یک طرفدار قدیمی باشید، این تصمیم از پیش مشخص است. ولی اگر نیمه خالی لیوان را نگاه کنیم، عده زیادی هستند که حتی نمی دانند بازی Baldurs Gate چیست و احتمالا این بازی اولین تجربه آن ها از این عنوان خواهد بود. Baldur’s Gate یک نقش آفرینی قدیمی متعلق به سال ۱۹۹۸ است که نسخه بهبود یافته ای از آن با گرافیک و رزولوشنی مناسب، سال ۲۰۱۲ برای کامپیوتر منتشر شد. بنابراین خودتان را آماده کنید که دقیقا با یک بازی در حدود گرافیکی ۱۹۹۸ طرف باشید. از آنجایی که دوربین بازی همانند دوربین بازی های استراتژیک قرار دارد، انتظار گرافیک تکنیکی بالا نمی رود اما گرافیک هنری که این روزها یکی از مهم ترین ویژگی های بازی های موبایل هست، در این بازی واقعا غایب است.

منظور اینکه دقیقا با یک بازی کامپیوتری متعلق به بیش از ۱۵ سال پیش طرف هستید که در آن زمان حقیقتا فاکتورهای زیباشناسی گرافیکی تا به این حد مطرح نبودند. بنابراین تنها فاکتور مهمی که در این بازی باقی می ماند و اهمیت دارد گیم پلی شاداب آن است. اگر توان تحمل چنین گرافیکی را دارید، گیم پلی بازی Baldurs Gate به اندازه کافی شلوغ و پر محتوا هست که شما را ساعت ها سرگرم کند. نسخه ای که هم اکنون توسط گروه PROPHET در خرداد ۱۳۹۸ منتشرشده، نسخه ی Enhanced Edition بازی به همراه آخرین آپدیت می باشد که تمامی بسته های الحاقی منتشرشده و هم چنین آیتم های ریلیز Enhanced را شامل می شود. این نسخه را می توانید به عنوان یک ریلیز آرشیوی دریافت کرده و از آن لذت ببرید!

Baldurs Gate Enhanced Edition v2.5 PC-PROPHET

دانلود-بازی-Baldurs-Gate-Enhanced-Edition

info

Forced to leave your home under mysterious circumstances, you find yourself drawn into a conflict that has the Sword Coast on the brink of war. Soon you discover there are other forces at work, far more sinister than you could ever imagine…

Since its original release in 1998, Baldur’s Gate has set the standard for Dungeons & Dragons computer roleplaying games. Customize your hero, recruit a party of brave allies, and explore the Sword Coast in your search for adventure, profit… and the truth.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows XP, Vista, 7, 8, 10

Processor:1 GHZ

Memory:512 MB RAM

Graphics:OpenGL 2.0 compatible

Hard Drive:3 GB HD space

Sound:Windows Compatible

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PROPHET را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Baldurs Gate Enhanced Edition v2.5-PROPHET:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم