دانلود بازی Balrum v1.6 برای کامپیوتر – نسخه کرک شده SiMPLEX

بازی Balrum در سبک استراتژیک و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Balcony Team طراحی و منتشر شده است. مدت زیادی از نابودی و اسیر شدن دارک وود می گذرد، در این مدت اتفاقاتی رخ می دهد که در زندگی کاراکتر بازی تاثیر می گذارد و ارتباطی میان او و دارک وود ایجاد می شود. شما همیشه در فکر اسرار عجیب دارک وود هستید و می خواهید آن ها را بدانید اما از آن می ترسید. اتفاق وحشتناکی رخ می دهد و باعث فرار شما از خانه می شود.

تصمیم به فرار می گیرد اما در این فکر هستید که اگر مردم را تنها بگذارید چه سرنوشتی در انتظار آن ها خواهد بود به همین دلیل خود را برای مبارزه آماده می کنید. گیم پلی بازی به صورت کلاسیک می باشد که در محیطی فانتزی رخ می دهد. ماموریت های بسیار زیاد و دشواری برعهده شماست که تنها در صورت به سرانجام رساندن آن ها می توانید مردم را نجات دهید. آخرین نسخه بازی Balrum که توسط SiMPLEX به صورت کامل کرک و کم حجم شده است را می توانید هم اکنون دریافت کنید.

Balrum v1.6 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Balrum

info

Balrum is an old-school, hybrid turn-based, open world indie RPG with deep tactical combat. Explore a huge living fantasy world with dozens of side quests next to an epic main quest. In addition to traditional RPG features Balrum has deep crafting which allows the player to craft their own custom items. Balrum also features farming your own crops, building your home, and survival mechanics complemented by the game’s main features. In Balrum you will have a faithful animal companion as your pet. Your pet is fully controllable and adds greatly to the complexity of the combat. The player takes control of a young man whose peaceful life is suddenly interrupted by events which will change his life forever.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP

Processor: Single Core 1.6Ghz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: ATI Radeon X1650 / NVIDIA GeForce 8200 / Intel GMA 950, or equivalent

DirectX: Version 9.0c

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7

Processor: Single Core 2.4Ghz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: ATI Radeon HD 4650 / GeForce 8600 GT / Intel HD 3000, or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Balrum v1.6-SiMPLEX با لینک مستقیم