دانلود بازی Barony: Myths and Outcasts برای کامپیوتر

در بازی Barony می توانید شیوه های جدیدی از مبارزه همراه با شخصیت بارونی و ۴ کلاس جذاب شخصیتی را داشته باشید. گیم پلی بازی تازه شده است و می توانید ۴ نوع هیولای کاملا جدید را در بازی مشاهده کنید. هر نژاد از هیولاها دارای کلاس خاصی هستند و شخصیت های انسانی هم می توانند در بازی حضور داشته باشند. هیولاها از انسان ها متنفر هستند و می توانند کلاس خاصی از رقابت را در بازی به نمایش گذارند. اسکلت ها، خون آشام ها و احضارکنندگان تنها گوشه ای از این انواع هیولاها هستند که می توانید با آنها رقابت کنید.

گروهی از دشمنان به نام نفرین شده ها هم هستند که دارای گرسندگی وحشتناکی اند و باید سرعت و توانایی فرار از آنها را داشته باشید. آنها معمولا نامرئی می شوند و سریع قصد دارند که شما را بگیرند. شما باید از معجون های قدرت برای زنده ماندن استفاده کنید و تا می توانید از دشمنان خود بکشید.

Barony Myths and Outcasts PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Barony

بازی Barony: Myths and Outcasts قدرت های فراطبیعی در اختیار شما می گذارد و باید از آنها در جای خودشان استفاده کنید. گرافیک بازی شاید چنگی به دل نزند، اما یقینا این گیم پلی عالی و سیستم های سفارشی سازی بازی است که نظر شما را جلب خواهد کرد. گیمرهای حرفه ای می توانند این اثر را تجربه کنند و ماجراجویی خودشان را تکمیل کنند. نبردها در سیاه چال ها جریان دارد و وظیفه شما این است که صبر کنید و در زمان خاصی بقیه بازیکنان حاضر در محیط را نابود کنید.

می توانید تا حد زیادی به دشمنان نزدیک شوید، اما توجه کنید که هر هیولا دارای سیستم مبارزاتی خاصی است و باید در مورد آن توسط منوهای بازی مطالعه داشته باشید. در بخش سفارشی سازی، می توانید سلاح خود را ترکیب کنید و حتی معجون های قدرت خود را برای بدست آوردن نوار سلامت در هم ادغام کنید.

info

Barony is a 3D, first-person roguelike with cooperative multiplayer that brings back the cryptic and intricate designs of classic roguelikes such as Nethack and melds them with RPGs like Ultima Underworld, System Shock, and Daggerfall. Challenge is the calling card of this hard-boiled dungeon-crawler.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel i3 3.0 ghz

Memory: 4 MB RAM

Graphics: Intel Integrated Graphics

Storage: 600 MB available space

Additional Notes: Two button mouse is required

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 8.1

Processor: Intel i5 3.5 ghz

Memory: 8 MB RAM

Graphics: Intel Integrated Graphics

Network: Broadband Internet connection

Storage: 800 MB available space

Sound Card: Integrated Audio

Additional Notes: Two button mouse is required

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Barony Myths and Outcasts-SiMPLEX با لینک مستقیم