دانلود بازی Baseball Mogul 2018 برای کامپیوتر

جدیدترین سری از فرنچایز Baseball Mogul مخصوص سال ۲۰۱۸ منتشر شد. دانلود بازی Baseball Mogul 2018 یک اثر استراتژیک، کژوال و شبیه سازی است که تمامی تیم های بیسبال را از سال ۱۹۰۰ تا به امروز در خود جای داده و دو انتخاب پیش روی شما می گذارد. یا از تیم های موجود، تیمی را انتخاب کنید و مدیریت آن را بدست بگیرید. یا اینکه تیم خیالی خود را ایجاد کرده و با آن به مسابقات بپردازید. در نسخه ۲۰۱۸ این بازی، دو تغییر مهم را می توان به اضافه شدن اچیومنت ها و آمارها به کلاینت استیم مربوط به بازی دانست. شما به عنوال مدیر کل تیم خود حضور دارید.

شما باید بهترین ترکیب را برای بازیکنان اتخاذ کنید تا بتوانید به مسابقات جهانی راه پیدا کرده و افتخارات و البته درآمد کسب کنید. شما می توانید نقل و انتقالات بازیکنان را به صورت پیچیده انجام دهید و قراردادهای چندین ساله با بازیکنان مورد نظرتان ببندید. در دانلود بازی Baseball Mogul 2018 شما باید تیم بیسبال خود را به بهترین شکل ممکن ایجاد و رهبری نمایید. اگر در سال اول مسابقات موفق نشوید، یک شانس جدید تحت عنوان بخش آماتورهای بیسبال را باید بگذرانید. شما بهترین بازیکنان را از بهترین دبیرستان ها و دانشگاه های دنیا انتخاب می کنید. اگر این بازیکنان خوب عمل کردند، می توانید آن ها را نگه دارید و تیم خود را قدرتمند سازید. اگر هم مناسب نبودند، آن ها را به شرکت در مسابقات کوچکتر و یا حتی آموزشی ارسال کنید. حضور شما به عنوان مدیر کل نباید به بودن در دفتر اداری تیم محدود شود. دانلود بازی Baseball Mogul 2018 به شما اجازه می دهد تا تیم خود را به طور کامل در زمین مسابقه کنترل و مربیگری کنید. دقت کنید که بازی Baseball Mogul 2018 اصلا نیازی به سخت افزارهای قوی برای اجرا ندارد. بلکه با اکثریت سیستم ها، حتی بدون داشتن گرافیک کارت، می توانید بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

Baseball Mogul 2018 PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Baseball-Mogul-2018

info

Baseball Mogul® begins in any year you choose, from 1900 to present day with the full roster of your favorite team — or an entirely fictional team of your own creation. As General Manager (GM), your job is to build the best lineup of players to take your team to the World Series. You can make complex player trades and sign players to multi-year contracts as you build your team, but you’ll have to compete with the other General Managers, and negotiate with the player’s agents.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista
Memory: 512 MB RAM
Storage: 1 GB available space
Additional Notes: Not a demanding game on GPU or CPU. Basic or old computers will run this just fine.

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Memory: 2 GB RAM
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Baseball Mogul 2018-SKIDROW با لینک مستقیم