دانلود بازی Basingstoke برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Basingstoke یک بازی روگ-لایک است که ادغام سبک های مخفی کاری، اشکن و آرکید پرداخته است. دنیایی از آنددها، هیولاها و بیگانگان با گرافیکی انیمیشنی منتظر شما هستند. هرچیزی که سر راهتان هست را نابود کنید، تجهیزات لازمه را برای انجام ماموریت های خود بردارید و تمام و کمال برای فرار از Basingstoke تلاش کنید! این بازی اثری از استودیو Puppygames می باشد که توانسته اقبال مناسبی را از سمت گیمرها داشته باشد و آن را می توان از عناوین ایندی مناسب سال ۲۰۱۹ دانست. زیبا، دلربا و سرگرم کننده! سه کلمه ای که می توانند این بازی را به درستی تشریح کنند.

وجود سیستم لوت و کاوش در گیم پلی وجود دارد که حس ماجراجویی شما را می تواند تحریک کند. یک سری اسلحه جالب در اختیار گیمرها قرار می گیرد که می توان به پرتاب سوسی به سمت دشمنان، مسموم کردن کباب ها، استفاده از چوب کریکت برای ضربه زدن به هیولاها و یا سلاخی کردن آن ها با اره برقی اشاره کرد! شما باید در جای مناسب مخفی شوید و در زمان مناسب به دشمن حمله ور شوید و یا این دو مورد را انجام نداده و فقط فرار کنید! تصمیم در اجرای گیم پلی کاملا به دست شما خواهد بود. Basingstoke درواقع یک شهر در انگلیس است که به خاطر ترکیب صنایع دستی و ویژگی های منحصر به فرد خود مشهور است. شما باید بر روی زمین و زیر آن کاوش کنید و بسیاری از جاذبه های آن را کشف نمایید.

Basingstoke Build 102 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Basingstoke

info

Basingstoke is a tense roguelike that mixes stealth and arcade action. Explore the smouldering ruins of apocalyptic Basingstoke, UK, a world of extreme peril where reanimated undead and ferocious alien monsters roam!

Loot and craft as you explore. Lob a tasty sausage roll as a diversion, or poison a kebab for bait. Sneak up and knock a monster out with a whack from a cricket bat, or slice them up with a chainsaw. Tranquillize them with a dart fired from a homemade blowpipe, or set them alight with a DIY flamethrower. There’s over a hundred useable items to loot or craft!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 or newer

Processor: Intel Core i3 2.00 GHz or AMD equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 550 or higher with 2GB Memory

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Basingstoke Build 102-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs