دانلود بازی bit Dungeon III v1.03 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

bit Dungeon III یک بازی دوبعدی اکشن و ماجراجویانه با المان های روگ-لایت می باشد که محیط بازی و سیاهچاله ها به صورت تصادفی تولید می شوند. شما می توانید با سایر افراد حاضر در بازی دوست شوید و یا آن ها را به خاطر آیتم های باارزشی که دارند به قتل برسانید. شما باید آیتم های تصادفی را کشف کنید تا بتوانید قدرت خود را افزایش داده و کاراکتر خود را بهبود ببخشید. وظیفه ی شما نجات دنیایی است که هیچ کس نمی تواند به آن کمکی کند!

در بازی bit Dungeon III شما تنها یک جان اضافه دارید و اگر آن را از دست بدهید، باید بازی را از اول شروع کنید. ولی دقت کنید که کشتن باس های بازی می تواند جان های اضافی به شما بدهد. بخش آنلاین بازی به شما اجازه می دهد تا تحت شبکه ی استیم با سایر دوستان خود به صورت کو-آپ یا مبارزات دونفره مشغول شوید. هرکدام از سلاح هایی که در بازی قرار گرفته اند، دارای قدرت تخریب پذیری و امکانات ویژه ی خود هستند. بازی bit Dungeon III از گیم پد پشتیبانی می کند و باس هایی دارد که برای گیمرهای سرسخت می تواند بسیار چالش برانگیز باشد.

bit Dungeon III v1.03 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-bit-Dungeon-III

info

bitDungeonIII is a 2d action adventure game with rogue-lite elements. Randomly generated overworld and dungeons. Make allies with other players or kill them for their precious inventory items. Discover random items that greatly enhance and affect your character. Save a world that can’t be saved.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 10, 8, 7

Processor: 2GHz

Memory: Memory: 1 GB RAM MB RAM

Storage: 100 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی bit Dungeon III v1.03-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs