دانلود بازی Blaster Master Zero برای کامپیوتر – نسخه DARKZER0

Blaster Master Zero یک بازی دوبعدی اکشن و ماجراجویانه است که می توانید در ۸ بیت آن را تجربه کنید و به دوران طلایی NES بازگردید. یقینا طرفداران بازی های قدیمی با دیدن این بازی، متوجه مکانیسم آشنای آن خواهند شد. در بازی باس ها و مناطق جدیدی را خواهید دید که عناصر گیم پلی روی انها پیاده سازی شده است و سلاح های اضافی هم کمک می کنند که حس تکراری بودن به بازی دست ندهد. مکانیک گسترش یافته است و می توانید اکتشافات پیشرفته ای در محیط های مختلف بازی انجام دهید. در این بازی با ورود به سیاه چال می توانید جهان های جدید را کشف کنید و جوایز آنها را دریافت کنید. می توانید سلاح های جدید را با شکست دادن باس ها کسب کنید و تجهیزات خود را هم ارتقا دهید.

Blaster Master Zero PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Blaster-Master-Zero

با دانلود بازی Blaster Master Zero می توانید وارد حالت مولتی پلیر شوید و چالش سختی را با بازیکنان دیگر تجربه کنید. شخصیت اصلی بازی جیسون است که برای کشف محیط ها اعزام شده است و به دنبال باس ترسوی بازی است. پایه و اساس بازی را استودیو Sunsoft طراحی کرده است و و سعی کرده است که با گرافیک پایین به سراغ قشر بزرگ بازیکنان قدیمی برود و خاطرات زیادی را برای آنها زنده کند. سعی کنید مناطق جدید بازی را کشف کنید و توانایی ها و سلاح های جدیدی را برای جیسون بخرید. این آیتم ها کمک می کنند که اکشن بازی رنگ و لعاب بیشتری به خودش بگیرد و بازیکن هم دستش در شلیک ها و کشتن دشمنانش بازتر باشد. نسخه اولیه بازی که تحت عنوان Blaster Master شناخته می شد، با یک ریمیک اساسی روبرو شده است و شاهد گیم پلی هیجان انگیزتر و مکانیسم خارق العاده ای هستیم که ارزش بازی قبلی را دوچندان بالاتر برده است.

info

Mutant scum never learn! Blaster Master Zero makes its Steam debut! Blaster Master Zero is a 8-bit style top-down & sideview 2D action-adventure game that hearkens back to the golden age of the NES. This game was created using the original 1988 title “Blaster Master” from Sunsoft as a base, with the addition of new areas and bosses, new gameplay elements such as extra sub-weapons, improved gameplay, a more robust scenario, refined and expanded exploration mechanics, and more

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8.1, 10

Processor: 2Ghz or faster processer

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 512MB VRAM (NVIDIA GeForce)

DirectX: Version 9.0c

Storage: 500 MB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Blaster Master Zero-DARKZER0 با لینک مستقیم