دانلود بازی Blood Bowl Death Zone برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

Blood Bowl Death Zone یکی از بهترین نسخه های سری بازی محبوب جام خونین است که دو تیم بریتانیایی را رودر روی هم قرار می دهد. برندهای معتبر از این بازی حمایت کرده اند و چالشی واقعی را می توانید به رهبری خودتان تشکیل دهید و از یک آماتور به یک حرفه ای تمام عیار تبدیل شوید. در این نبرد به مانند بازی فوتبال باید یک تیم در برابر تیمی دیگر قرار بگیرد و این بار با ضربات مشت و لگد تیم خود را به پیروزی برانسدیو مهارت زیادی باید در حرکات و پرش های ویژه داشته باشید و در زمان مناسب به حریف خود ضربه بزنید. هر مسابقه ۵ دقیقه زمان می برد و مهارت های شما هم در هر مسابقه بیشتر می شود. کنترل همه افراد در دستان شما است و می توانید تیم را به سمت پیروزی نزدیک کنید. بخش آنلاین بازی در دسترس است و ابتدا باید تیم خود را بسازید و در رقابت های طولانی فصل شرکت کنید. همه مربیان از سرتاسر جهان حضور دارند و به نظر می رسد که چیزی جز مرگ نمی تواند آنها را برای رسیدن به قهرمانی متوقف کند.

Blood Bowl Death Zone PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Blood-Bowl-Death-Zone

در بازی باید نیروی خود را تنظیم کنید و با پاس کاری و استفاده از آسیب های مرگبار بیشترین ضربات خود را وارد کنید. جهان جام خونین ۱۴ تیم در این رقابت ها به شما داده است و ستارگان زیادی هم در این تام ها با استایل خاص خودشان حضور دارند. هرکدام از این استایل ها منحصر به فرد است و شناسه بازیکنان محسوب می شود. توانایی هر کدام از افراد شما هم متفاوت است و بیش از ۲۰ نوع را شامل می شود. باید در ۶ لیگ به رقابت بپردازید و بهترین نفرات خود را اعزام کنید. در بخش داستانی بازی تمرین کنید و هرزمان که آماده بودید وارد بخش هیجان انگیز آنلاین شوید و لذت واقعی نبرد جام خونین را تجربه کنید.

info

Discover the Death Zone challenge, the most popular pre-game show in the history of Blood Bowl! Sponsored by ever popular brands such as Orcidas, Mc Murtys and Spike Magazine, the Death Zone challenge sees two Star Players of Blood Bowl fame leading teams of amateurs onto the pitch for some bone crushing four-a-side football!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: WINDOWS VISTA/WINDOWS 7/WINDOWS 8/WINDOWS 10

Processor: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.5 GHZ

Memory: 3072 MB RAM

Graphics: 768 MB 100% DIRECTX 10 AND SHADERS 4.0 COMPATIBLE ATI RADEON HD 5670/NVIDIA GEFORCE GTX 260 OR HIGHER

Storage: 4 GB available space

Sound Card: DIRECTX COMPATIBLE

Additional Notes: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR THE GAME ACTIVATION *WINDOWS XP NOT SUPPORTED

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Blood Bowl Death Zone-SKIDROW با لینک مستقیم