دانلود بازی Blood will be Spilled + Update v1.1 برای کامپیوتر

Blood will be Spilled اثری است که داستانی جذاب در مورد یک اسپاگتی را تعریف می کند و دارای فضایی دوبعدی است. وظیفه شما در بازی این است که مبارزات تاکتیکی خود را ادامه دهید و بر دشمنان خود چیره شوید. سیستم مبارزات به شکل نوبتی است و در جهانی دنبال می شود که فقط حشرات در آن حضور دارند. دیالوگ ها به شکل جذابی ساخته و پرداخته شده اند و دیدن حشرات که ادای گانگسترها را درمی آورند هم خنده دار و هم جذاب است. جهان بازی خشن است و شاهد صحنه های اکشن جذابی در این اثر پلتفورمر هستیم. شما داستان شخصیتی به دنبال جک را دنبال می کند که به دنبال انتقام گرفتن است. او به شدت بی رحم و در عین حال بی نظیر است و در قدمی که برداشته است کاملا مصمم است. سرزمین بدون قانون این امکان را برای شما فراهم کرده است که به باندهای خائنانه ملحق شوید و از طریق آنها به دنبال انتقام باشید. معاد مستهجن بسیاری را در بازی می بینیم که شما باید آنها را پاکسازی کنید و ماجراجویی حماسی خود را گسترش دهید. رفته رفته حشرات بیشتری شما را خواهند شناخت.

Blood will be Spilled PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.1-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Blood-will-be-Spilled

بازی Blood will be Spilled توسط یک راوی روایت می شود و تمامی المان های اکشن بازی از جمله توپ ها، نارنجک ها و مواد منفجره رئی این روایت تاثیر مستقیم خواهند داشت. تصاویر بازی در قالب عکس های کمیکی عرضه شده اند و کیفیت بسیار خوبی دارند. ۱۵ شخصیت را ملاقات خواهید کرد که هرکدام تاثیری روی زندگی جک داشته اند. برخی از آنها دوست و برخی هم دشمن هستند. غرب وحشی را قرار است اینبار به شکل متفاوتی تجربه کنید و این تجربه خوبی ها، بدی ها و البته رشتی های خاص خودش را دارد. ۱۲ سیستم مهارت هم برای شخصیت جک طراحی شده است که کمک می کند گیم پلی بازی جذابیت خودش را آخرین خط داستانی خودش حفظ کند.

info

Blood will be Spilled is a story focused spaghetti western platformer with tactical turn-based combat, taking place in a completely hand drawn harsh world inhabited by insects.

You follow the story of Jack – a mosquito bounty hunter, on his path of revenge. Soon however, he finds himself neck-deep in a vicious scheme that is far more than he bargained for. Heavily outgunned and outnumbered, Jack will need help from a few rather unusual allies to even the odds. In the land with no laws, from deserted anthills and dusty mines, through badland battlefields to treacherous swamps, he’s on a hunt for the Calaveras gang. And they are wanted alive…or dead.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core 2 Duo E5200

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce 9800GTX+

DirectX: Version 9.0

Storage: 10 GB available space

Additional Notes: Display resolution 16:9

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 560

DirectX: Version 11

Storage: 10 GB available space

Additional Notes: Display resolution 16:9

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com