دانلود بازی Border Officer برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در بازی Border Officer شما در جهانی قرار گرفته اید که همه بیکار هستند، اما شما با شانس و اقبالی که دارید برای دولت کار می کنید. شما در نقش یک مامور مهاجرتی کار می کنید و باید به اعضای خانواده خود، که همگی بیکار هستند کمک کنید. این اعضا علاوه بر بیکاری، بیمار نیز هستند و دولت به همین منظور یک خانه و یک ماشین در اختیار شما قرار گذاشته است. کل اقتصاد یک خانواده در دستان شما قرار دارد و باید حقوق و دستمزد خود را تقسیم کنید و عملکرد بهینه ای در این زمینه داشته باشید. گاهی اوقات لازم است که قربانیانی که دم مرگ هستند را در نظر بگیرید و تمام پول را برای حفظ آنها خرج کنید. انتخاب ها همگی در دستان شما است و شما دو راه پیش رو خواهید داشت. یک راه این است که در امور دولتی دخالت کنید و حتی به سازمان های مخفی و جاسوسی آنها بپیوندید و خانواده خود را فراموش کنید. انتخاب دیگر شما هم این است که برای رفاه خانواده کار کنید و به شانس خود اعتماد داشته باشید.

Border Officer PC-PLAZA

دانلود-بازی-Border-Officer

بازی Border Officer دارای المان های سرگرم کننده ای است که انتخاب ها را به شما محول کرده است. مهم نیست که دولت چه منافعی برای شما در نظر گرفته است، این شما هستید که باید بیشتر کار کنید و قوانین را به نفع خود تغییر دهید. قوانین طوری هستند که شانس بیشتری به شما می دهند، اما همزمان شما رفته رفته به حقوق بیشتری نیاز خواهید داشت. بیماری ها اگر درمان نشوند، در آینده خرج بیشتری برای شما دارند. پس سعی کنید که پول خود را به درستی تقسیم کنید و از صرف پول در مواقع غیرضروری اجتناب کنید. شما مختار هستید که خانواده دوست باشید، یا اینکه تنها به فکر خود باشید. در شغل های دولتی و مخصوصا سازمان های مخفی، جای پیشرفت زیادی برای شما فراهم است و با فراموش کردن و قربانی کردن خانواده به آن خواهید رسید.

info

Usually everyone is unemployed here. But by chance you got a job. You’il work for the state. Everyone in your family is sick or unemployed, only you can help them. You’re an immigrant officer. The state assigned you a car and a house. The whole economy is in your hands. You have to spend your salary in the most efficient way. Sometimes you have to sacrifice some to survive.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 2 GHz Dual Core CPU

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 4000 or better

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 2.5 GHz Dual Core CPU

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Geforce GTX 970/Radeon RX470 or better

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Border Officer-PLAZA:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم