دانلود بازی Borderlands Game of the Year Enhanced برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

نسخه ریسمترشده ی نسخه اول فرنچایز بردرلندز تحت عنوان Borderlands Game of the Year Enhanced در شبکه استیم منتشر شد. این نسخه دارای تمامی بسته های الحاقی منتشرشده برای بازی و حتی بیشتر از آن می باشد. ریمستر شدن بافت های محیط بازی به کیفیت ۴K شامل ژئومتری و اسکای باکس ها، ریمستر شدن کاراکترها و وسایل نقلیه به کیفیت ۴K، ریسمترشدن اسلحه در بافت ها و ریزجزئیات به کیفیت ۴K، بهبود به کارگیری تکنیک Anti-Aliasing، بهبود Screen Space Ambient و رزولوشن بالاتر برای سایه های پویا را می توان از بارزترین ویژگی های نسخه GOTY Enhanced دانست. در ضمن، یک سری اسلحه جدید، چست های طلایی و کلیدهای جدید، و سرپوش های جدید برای کاراکترها در نسخه Enhanced وجود دارند که پیش از این منتشر نشده بود.

وقایع داستانی بازی Borderlands در سیاره پاندورا اتفاق می افتد. مدتی قبل از زمان شروع بازی، کمپانی بزرگی به نام Atlas Corporation یک دروازه باستانی در سیاره پرومتئوس که نزدیک پاندورا است می یابد که پر است از تکنولوژی سلاح های فوق پیشرفته بیگانگان که به آن ها اجازه می دهد به راحتی رقبای خود را از پیش رو بردارند. آنها به امید کشف سلاح های بیشتر و پیدا کردن دروازه باستانی در پاندورا مستقر می شوند اما غافل از این هستند که پاندورا در چرخه زمستانی قرار دارد و وقتی فصل بهار برسد با هجوم تعداد بیشماری بیگانگان وحشی که بیدار شده اند روبرو خواهند شد.

به این ترتیب اطلس موفق به کشف دروازه باستانی در پاندورا نمی شود و آنجا را ترک می کند. چندین سال بعد طی اتفاقاتی یک کمپانی دیگر به نام Dahl Corporation در پاندورا مستقر می شوند و توسط تعداد زیادی مجرمینی که با خود به این سیاره آورده اند مشغول به حفر معادن می شوند. همینطور آنها با گروهی به سرکردگی Patricia Tannis به دنبال دروازه باستانی نیز هستند.

Borderlands Game of the Year Enhanced PC-PLAZA

نسخه فشرده FitGirl Enhanced با حجم ۵٫۹GB اضافه شد

دانلود-بازی-Borderlands-Game-of-the-Year-Edition

سایر نسخه ها

وی با این که تمامی همکارانش تا به حال در جستجوی این دروازه توسط بیگانگان وحشی کشته شده اند و خودش نیز تقریبا دیوانه شده است اما باز هم به هر طریقی می خواهد وجود دروازه باستانی پاندوار را ثابت نماید. خبر تلاش و کشف او به کمپانی اطلس می رسد و آنها ارتش خصوصی خود را به پاندورا اعزام می کنند تا Patricia Tannis را دزدیده و محل دروازه را از او بفهمند. طی اتفاقاتی و حمله هایی که رخ می دهد کمپانی Dahl Corporation نیز در پاندورا شکست می خورد و موفق به کشف دروازه و … نمی شود و سران آن و افراد پولدار سیاره را ترک می کنند و مردم عادی و زندانیان خلافکاری که با خود آورده اند را در پاندورا رها می کنند تا مردم توسط این زندانیان دیوانه کشته شوند. با این که کسی دروازه باستانی پاندورا را پیدا نکرده است اما همچنان افسانه آن بعد از سال ها وجود دارد و گروه های زیادی از مزدوران اجیر شده یا شکارچیان گنج و “Vault Hunters” ها برای یافتن آن به پاندورا می آیند اتفاقا یکی از همین گروه ها و شخصیت ها، شخصیت های اصلی بازی هستند که شما کنترل آن ها را بر عهده می گیرید.

منبع توضیحات: دانلودها و گیم فا

ویژگی های نسخه ریمستر FitGirl:

 • بر اساس نسخه رسمی PLAZA با نام Borderlands Game of the Year Enhanced-PLAZA فشرده سازی شده است.
 • کرک های ALI213، SSE و SteamWorks Fix (روش کرک CreamAPI) به صورت جداگانه قابل دریافت است. با استفاده از کرک Steamworks Fix می توانید با سایر کاربران که از این کرک استفاده می کنند، به صورت آنلاین بازی کنید. نصب نسخه دمو بازی PayDay 2 Demo برای استفاده از کرک آنلاین الزامی است!
 • هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
 • حجم بازی از ۱۵٫۷گیگابایت به ۵٫۷گیگابایت کاسته شده است.
 • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۱۰ الی ۲۰دقیقه خواهد بود.
 • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی حداکثر ۱۹گیگابایت است.
 • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.

ویژگی های نسخه قدیمی FitGirl:

 • بر اساس نسخه رسمی PROPHET تحت عنوان Borderlands Game of The Year Edition-PROPHET فشرده سازی شده است.
 • آپدیت v1.5.0 به همراه تمامی بسته های الحاقی منتشرشده در این نسخه لحاظ گردیده و فعال شده اند. کرک سالم ALI213 بر روی بازی اعمال شده است.
 • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. همه چیز بر اساس دیتای رسمی بازی و MD5 رسمی می باشند. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است.
 • حجم بازی از ۱۰٫۳گیگابایت به ۵٫۲گیگابایت کاسته شده است.
 • مدت زمان نصب بین ۸ الی ۱۵دقیقه می باشد.
 • فضای مورد نیاز پس از نصب بازی ۱۰گیگابایت و در هنگام نصب حدود ۱۲گیگابایت است.
 • حداقل ۲گیگابایت فضای رم (با احتساب VRAM) برای نصب این ریپک نیاز است.
info

Lock, Load, & Face the MadnessGet ready for the mind blowing insanity! Play as one of four trigger-happy mercenaries and take out everything that stands in your way!With its addictive action, frantic first-person shooter combat, massive arsenal of weaponry, RPG elements and four-player co-op*, Borderlands is a breakthrough experience that challenges all the conventions of modern shooters. Borderlands places you in the role of a mercenary on the lawless and desolate planet of Pandora, hell-bent on finding a legendary stockpile of powerful alien technology known as The Vault.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64-Bit

Processor: Intel Core i3 530 @2.93GHz/AMD Phenom 9950 @2.6GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Geforce GTX 660, Radeon HD 6970

DirectX: Version 11

Storage: 25 GB available space

Sound Card: Directx 9.0c

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64-Bit

Processor: Intel Core i3 2105 @3.1GHz/AMD FX 4100 @3.6GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Geforce GTX 760, Radeon HD 7850

DirectX: Version 11

Storage: 25 GB available space

Sound Card: Directx 9.0c

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

توجه مهم! لطفا برای مشاهده ی لینک های دانلود، بر روی مربع خالی کلیک کنید تا عدم ربات بودن شما تایید شود!

ADs