دانلود بازی Botanicula HD برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

با فرارسیدن روز جهانی طبیعت، بازی Botanicula نیز دستخوش تغییرات شد و رزولوشن HD را پس از ۷سال موفقیت خود، به بازی اضافه کرد. شما می توانید حتی بر روی مانیتورهای ۴K نیز گرافیک دلچسبی را تجربه کنید که در نسخه ی قدیمی ۲۰۱۲ این بازیریال میسر نبود. Botanicula یک بازی ماجراجویی در سبک اشاره و کلیک می باشد که توسط دو سازنده با نام های Jaromir Plachy و Amanita Design ساخته شده است. این بازی درباره ۵ موجود درختی کوچک می باشد که برای نجات آخرین دانه از خانه درختی خود که بوسیله انگل های شیطانی آلوده شده است عازم سفری پر ماجرا می شوند. گیم پلی درمورد تحقیق و جستجو ، حل معماهای جالب کوچک ، ملاقات با موجودات درختی عجیب و شنیدن موسیقی جذاب در حین بازی می باشد. تمامی بازی در یک درخت بسیار بزرگ و عجیب اتفاق می افت. علی رغم اینکه گیم پلی در محیطی کاملا سبک روایت می شود ، بازی بیش از ۱۵۰ بخش دارد و ارتباطی نسبتا عظیم در این بازی وجود دارد.

در بازی Botanicula می توانید تعامل خوبی با محیط برقرار نمایید و برای گذر از مراحل از آنها استفاده نمایید. این بازی جایزه های بسیاری را در جشنواره ها دریافت کرده است و به عنوان هنری ترین بازی سال نیز شناخته می شود. در این بازی باید از هوش خود بهره برده و به بررسی آنها بپردازید.محیطی که در بازی استفاده شده است شامل رنگ های زیبایی می باشد و کاربر با بازی کردن ساعت های طولانی نیز از آن خسته نخواهد شد. شما با یک شخصیت وارد بازی می شوید و می توانید تا مراحل بازی را با وسواس طی کرده و تمامی امتیازات بازی را کسب نمایید.

Botanicula HD PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Botanicula-HD

info

Botanicula receives a full-screen treatment on World Environment Day

It’s been a while since we posted something in the Botanicula news channel, so I’m really glad to be back with some good news. Yes, 7 years after its initial release in 2012, Botanicula is finally getting a full-screen HD treatment, which basically means it’s going to look much better on your recent high-resolution displays, even if it’s a nice and shiny 4K monitor. It even takes up less space on your hard drive, juchu!

The game still runs in the same engine, so you don’t need to worry about losing your save files. The update is now live for everyone!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Microsoft® Windows® XP/Vista/7/8/10

Processor:1.6 Ghz Processor

Memory:1 GB RAM

DirectX®:5.0

Hard Drive:550 MB HD space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Botanicula HD-SiMPLEX با لینک مستقیم