دانلود بازی Bow to Blood Last Captain Standing برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

به کاپیتان اصلی سیاره خود تبدیل شوید! شما باید سفینه ی فضایی خود را پرواز داده و خدمه ی آن را رهبری کنید تا بتوانید در مسابقات پیروز شوید. این بازی در واقع یک نمایش واقعی است که تنها برنده ی بازی همه چیز را از آن خود می کند و هیچ چیزی نصیب دیگران نخواهد شد. شما باید روابط مستحکم ایجاد کرده و خیانت های سازمان یافته ای انجام دهید تا بتوانید در این مسابقه دوام آورده و در نهایت ماجرا، به عنوان کاپیتان اصلی شناخته شوید. بازی Bow to Blood Last Captain Standing اثری از استودیو Tribetoy می باشد که در سبک اکشن، استراتژیک و فانتزی توسعه یافته. در ضمن، قابلیت واقعیت مجازی VR در این بازی به صورت دلخواه قرار دارد که می توانید آن را فعال/غیرفعال کنید. هوش مصنوعی بازی و پویایی گیم پلی، تصادفی بودن مراحل و تاثیرگذاری بالای بخش واقعیت مجازی این بازی می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند.

کانون های نظامی خود را برپا کنید، سفینه ی نظامی خود را مدیریت کرده و مسیرهای استراتژیک برای پیشروی خود طراح نمایید. برخی اوقات لازم است تا تاکتیک های استراتژیک خود را در کسری از ثانیه اعمال کنید! پس باید سرعت عمل و تصمیم گیری بالایی داشته باشید. سفینه ی فضایی شما با گستره ای از اسلحه قدرتمند به شما تقدیم می شود که هرکدام از آن ها دارای قابلیت های ویژه ای هستند. در بازی Bow to Blood Last Captain Standing شما باید به خدمه ی خود در ایستگاه های متعدد دستور دهید و استراتژی و شخصی سازی مناسب را برای آن ها ایجاد نمایید تا سفینه ی فضایی شما از قدرت کافی در تمامی شرایط برخوردار باشد.

Bow to Blood Last Captain Standing PC-CODEX

دانلود-بازی-Bow-to-Blood-Last-Captain-Standing

info

In Bow to Blood you will compete to become Champion of the Arena, as its inscrutable Overseers test you and your fellow challengers in a winner-takes-all reality show. Stand at the bridge of your mighty airship, pilot your vessel and fire your cannons. A wide variety of opponents will keep you busy as you employ split-second tactics to stay on top of each new situation. Your ship also comes equipped with an array of powerful weapons, each with their own specialty.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: i5-5200U 2.2 Ghz (For Optional VR – Intel Core i5-4590 (AMD FX 8350))

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 660 (Optional VR – GeForce GTX 970)

DirectX: Version 10

Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7

Processor: 3.2 Ghz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 750ti (Optional VR – GeForce GTX 970)

DirectX: Version 10

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Bow to Blood Last Captain Standing-CODEX با لینک مستقیم