دانلود بازی Boxing School v1.11.99 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در بازی Boxing School شما باید وظیفه ی مربیگری یک باشگاه بوکس در دهه ۸۰میلادی را بدست بگیرید. شما بوکسورها را استخدام می کنید، آموزش می دهید و در رنکینگ ها بالا می روید. این بازی را می توان جدیدترین اثر خالقین بازی Gladiator School دانست که در سبک استراتژیک، شبیه سازی و کژوال توسعه یافته است. هرکدام از بوکسورهای شما دارای مهارت ها و شیوه ی منحصر به فرد خود در مبارزات بوکس می باشد. آیا شما می خواهید بوکسوری سریع که همیشه در تکاپو هست را تربیت کنید یا تمرکز خود را بر روی یک بوکسور با حرکات آهسته ولی مشت های محکم می گذارید؟ یا اینکه بوکسورهای خود را بر روی ضدحملات تربیت کرده و تنها با تمرکز بر روی نقاط ضعف رقبا تربیت می کنید؟ این شما هستید که از میان گستره ی عظیم روش های ورزش بوکس، بوکسورهای خود را تربیت می کنید.

در این بازی چهار کلاس مختلف از شیوه های مبارزه ی بوکسورها پیش روی شما قرار گرفته اند. شما می توانید طرز لباس پوشیدن، اسم مستعار و برندینگ بوکسورهای خود را شخصی سازید کنید. بازی Boxing School از سیستم مدیریتی-مربیگری در کنار رینگ پشتیبانی می کند تا بتوانید تاکتیک های ورزشکاران خود را در هر راند مشخص نمایید تا پیروز شوند. شما می توانید بوکسورهای خود را در سرتاسر دنیا تبلیغ کنید تا به جذب طرفداران و ایجاد کلوب هواداران منجر شود.

Boxing School v1.11.99 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Boxing-School

info

Your boxers have unique fighting styles and skills. Do you want to teach non-stop swarmer aggression or a slower boxer style with more punching power? Or maybe you just want your boxer to be able to counter-attack and prey on opponent’s mistakes. Choose between a variety of fighting styles and skills.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista or 7
Processor: 1.2 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX® 9 Compatible Graphics Card
DirectX: Version 9.0a
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows XP, Vista or 7
Processor: 2.8 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX® 9 Compatible Graphics Card
DirectX: Version 9.0a
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Boxing School v1.11.99-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs