دانلود بازی BREAK ARTS II + Update v1.1.0.7-PLAZA برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود بازی BREAK ARTS II اثری در سبک ماشین سواری مسابقه ای، اکشن و ربات می باشد که در تاریخ ۹فوریه ۲۰۱۸ در شبکه استیم منتشر شده است. استودیو MercuryStudio وظیفه توسعه این بازی را داشته و AGM PLAYISM آن را منتشر کرده است. سریعتر از همه…قوی تر از همه… و نمایشی تر از همه! ربات خود را برای مسابقات جنگاوری سایبری شخصی سازی کنید. با یک بازی کاملا هیجان انگیز که به شما اجازه ی مسابقه دادن، جنگیدن و شخصی سازی را می دهد روبرو هستید. آنلاین، آفلاین، زمان-حمله و … همه مدل های مختلفی از گیم پلی بازی هستند. شما کدام را دوست دارید؟

بزرگترین تغییری که نسخه دوم بازی BREAK ARTS نسبت به نسخه پیشین خود دارد، سطح شخصی سازی ربات ها و اسلحه می باشد. ربات خود را باتوجه به توانایی های منحصر به فرد خود اسمبل کنید تا قدرتی بی انتها به آن بدهید. هم چنین برخی قابلیت ها در بازی می باشد که به مرور فعال شده و توسعه می یابند و باعث می شوند تا رویاهای شما به حقیقت بپیوندد. وقت آن رسیده که ربات خارق العاده خود را ایجاد کنید و برای رسیدن به پیروزی و موفقیت با دیگران مسابقه دهید. از ویژگی های دانلود بازی Break Arts II می توان به طراحی بصری زیبا، سیستم افزایش افقی که در سبک مسابقات ماشین سواری کاملا جدید است، داشتن شوخ طبعی در سرتاسر بازی و محیط رویایی برای کسانی که ربات ها را دوست دارند اشاره کرد.

BREAK ARTS II PC-PLAZA

|آپدیت بازی Update v1.1.0.7-PLAZA اضافه شد|

دانلود-بازی-BREAK-ARTS-II

مشاهده تریلر بازی:

 

تصاویری از محیط بازی:

اسکرین-شات-بازی-BREAK-ARTS-II اسکرین-شات-بازی-BREAK-ARTS-II

اسکرین-شات-بازی-BREAK-ARTS-II اسکرین-شات-بازی-BREAK-ARTS-II

اسکرین-شات-بازی-BREAK-ARTS-II اسکرین-شات-بازی-BREAK-ARTS-II

info

Be artistic, be destructive.Smartphone app BREAK ARTS is making its way to PC!This version boasts further improved graphics and a whole new game system. Faster than anyone. Stronger than anyone. And more stunning.Customize your robot for Cyber Battle Racing, in a game that offers the thrill of racing, battling and customization.Online, Offline, Time-Attack… which mode will you play?

The biggest change since the previous game is the level of robot and weapon customization. Assemble your robot from multiple parts each with their own abilities, allowing for unlimited possibilities!There are also parts which unfold, come apart and revolve, so you can make your dream machine!It’s time to create the most stunning robot for yourself. You’ll feel truly epic as you pilot it to victory.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8, 10
Processor: Intel Core i3
Memory: 6 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 550 Ti
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 8 GB available space

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, 8, 10
Processor: Intel Core i5 or higher
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 1050 or higher
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 8 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs