دانلود نسخه هک شده بازی Bridge Constructor برای PS4 – ریلیز RESPAWN

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

شما در بازی Bridge Constructor در جزیره ای زیبا قدم خواهید زد و می توانید تا با ساختن تعداد بیشتری از پل ها از دره های عمیق و خطرناک عبور کرده و راه را برای مردم باز نمایید. شما در این بازی می توانید شم مهندسی خود را بیدار کرده و به خوبی روند پل سازی را به بهترین شکل انجام داده و از بازی لذت کافی را ببرید. بازی ساخت و ساز پل ها می تواند شما را ساعت ها سرگرم کرده و به گونه ای یک حالت اعتیادآور را نیز داشته باشد. چرا که در این بازی شما مشتاق ساخت و ساز خواهید شد و می توانید روند خوبی از طراحی را تجربه نمایید.

این طراحی ها باید به گونه ای باشد که وزن و زاویه در نظر گرفته شده و به حرفه ای ترین شکل خودش صورت گرفته باشد. شما می توانید تا از خط کش ها و ابزارهای ارائه شده در برنامه استفاده کرده و کار را برای خودتان راحت تر نمایید. می توانید امتیازات بالایی را کسب نمایید و بتوانید به خوبی تمامی چیزها و ماموریت هایی که به شما سپرده شده است را به بهترین شکل ممکن انجام دهدی. بازی دارای ماشین آلات سنگین به منظور جابه جایی قطعات می باشد که به صورت کالا شبیه سازی شده و زیبا آماده حمل و نقل اجزا برای ساختن پل می باشد. این نسخه از بازی دارای گرافیک بهتری نسبت به سری های پیشین خود می باشد.

Bridge Constructor PS4-RESPAWN

Update v1.06; ID: CUSA-03760

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Bridge-Constructor

ویژگی های کلیدی بازی Bridge Constructor :

  • دارا بودن ۴۰ مرحله ی مختلف
  • ۳ نوع ماشین خودرو، کامیون، تانکر برای چک کردن ثبات پل
  • در دسترس بودن ۴ نوع مصالح چوب ، فولاد ، کابل و ستون بتنی
  • امکان تست پل های ساخته شده
  • بازی در ۵ مکان مختلف شهر ، دره ، ساحل ، کوه ها و تپه ها
info

Become an appraised bridge engineer and architect in Bridge Constructor. Create and design your own constructions and watch the cars and trucks pass over them – or see them fall and crash while your inferior creations collapse due to weight and the laws of physics! Progress through numerous levels and build bridges over deep valleys, canals, or rivers. Stress tests reveal whether the bridge you build can withstand the daily stress of continual use from cars and trucks.

Choose between a range of materials for each individual bridge, such as wood, steel, cables, or concrete pillars. Use the appropriate materials and stay within budget to build the perfect bridge. The choice of materials enables you to build each bridge in almost infinite variety – your budget is the only limit.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Bridge Constructor v1.06 PS4-RESPAWN با لینک مستقیم

ADs