دانلود بازی Burden برای کامپیوتر – نسخه نهایی PROPER SKIDROW

بازی Burden بر اساس یک جهان پسا آخرالزمانی ساخته شده است و شخصیت های اسرارآمیزی در خودش دارد. شما باید به سمت مرکز یکی از خطرناک ترین و هیجان انگیزترین دنیاهایی می برد که همه چیز در آن بوی خون می دهد و نبردهایی با موجودات عجیب را برایتان خواهد داشت. این دنیایی که ما از آن صحبت می کنیم، بسیار ناشناخته است و قرار است و تبدیل به چیز هیجان انگیزی شود. ماجراجویی در دانلود بازی Burden، توسط گیم پلی جذاب آن، فراهم شده است و بنابراین، نتیجه منجصربه چیزی فراتر شده است. پیدا کردن آثار اسرارآمیز، یکی از وظایف شما است و بنابراین باید توان حل معماهای بازی را نیز داشته باشید.

Burden PC-SKIDROW

نسخه نهایی و کاملا سالم SKIDROW جایگزین شد

دانلود-بازی-Burden

با دانلود Burden می توانید یک سیستم RPG جذاب تجربه کنید و با همه دشمنان خود بجنگید. چالش های شما، فشار خون بالا، تنفس مشکل و یا ضعف در استخوان است که ممکن است هر لحظه گریبان گیر شما شوید و شما را از نبرد با حیوانات بازی، به دور کند. در این شرایط مرگ در انتظار شما خواهد بود. شما تنها کسی هستید که آب با خود به همراه دارید و در صورت مرگ، امکان حیات را برای دیگر افراد نیز نابود می کنید. همین داستان جذاب و البته عجیب، پایه گذار یک تجربه چندساعته هیجان انگیز است. واقعیت بسیار بی رحمانه است و هیچ کس نمی تواند انتظار تجربه آن را بکشد. باید دید که این ماجراها در نهایت به کجا ختم می شوند و چه کسی می تواند رویدادهای چالش برانگیز بازی را تمام کند.

دانلود بازی Burden امکان تجربه جهانی خونین و سنگین را فراهم می کند. جهانی که از سلاح های مختلف پر شده است و اگر بتوانید سلاح غواصی پیدا کنید، خیلی خوش شانس هستید و می توانید با دست بازتری نسبت به موجودات دشمن، عمل کنید. طراحی گرافیکی سنگ و کلوخ و زمین های مختلف، به چنان هنری صورت گرفته است که یقینا آنها برای تان چشم نواز خواهند بود. چنین چیزی نشان دهنده روحیه خشن شخصیت بازی و فضای آخرالزمانی تاریک دنیای بازی است.

info

Based on the favorite mysterious post-apocalyptic universes, the game Burden will throw you right into the very center of one of such worlds full of the unexplored and uncharted, dangerous and exciting. In Burden, every day lived is not just an adventure that can lead to any outcome, but it’s you challenging the fate. You’ll face everything — from enriching yourself with prey and finding the mysterious artifacts to getting a life-long trauma that will complicate your existence in this overwhelming world.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft Windows 10
Processor: Intel Core i5 gen 2 or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVidia GeForce GTX 550 Ti or better
Storage: 8 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Burden PROPER-SKIDROW:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم