دانلود بازی Car Demolition Clicker برای کامپیوتر + کرک نهایی SKIDROW

آیا تا به حال خواسته اید که با تمام وجود، یک ماشین را درب و داغون کنید و هر بلایی که دلتان می خواهد، سرش بیاورید؟ خب بازی Car Demolition Clicker برای همین ارائه شده است و می توانید در آن این شانس را داشته باشید که اسلحه ها و سلاح های خود را روی این ماشین های بدبخت خالی کنید و تا می توانید به تخریب ماشین ها بپردازید. سرنشینان خودرو تماما پیاده شده اند و این شما هستید که به ازای دریافت پول، با سلاح های خود، به سمت ماشین ها و تریلرها و دیگر وسایل نقلیه شلیک می کنید و می توانید لذت وافری از این کار ببرید.

اگر تجهیزات خود را ارتقا دهید، می توانید تخریب بیشتری را شاهد باشید و هرچه می تواند توانایی خود را در زمینه این تخریب بالا ببرید. تلاش زیادی برای وجود جزئیات گرافیکی در دانلود بازی Car Demolition Clicker صورت گرفته شده است و باید گفت که تا حدودی هم موفق بوده اند. طراحی ماشین ها نیز زیبا هستند و در محل اسکات ماشین ها، باید این تخریب ها را صورت دهید.

Car Demolition Clicker PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Car-Demolition-Clicker

می توان گفت که تنوع در زمینه ماشین ها بسیار زیاد است و کامیون های امریکایی تا بولدوزرهای عظیم الجثه را می توانید داشته باشید و تا می توانید به سمت آنها شلیک کنید. بازی یک مقدار ریتم عجیبی دارد، اما جزئیات به خوبی دیده می شود و می توانید از موشک و سلاح های هسته ای، روی این ماشین ها استفاده کنید. کاپوت ها کنده می شوند و لاستیک ها نابود می شوند و در پایان یک انفجار عظیم، پایان بخش هر مرحله از بازی خواهد بود.

هدف اصلی در دانلود بازی Car Demolition Clicker، تجربه یک بازی کلیکی منحصربفرد می باشد و شما می توانید مکانیک جالبی را در تخریب های بازی مشاهده کنید. طراحی بازی واقعا زیبا و به صورت بصری است و می توانید با خرید سلاح های بیشتر، این تجربه را بسیار بهتر داشته باشید. شما با سریع کار کردن، می توانید طلای بیشتری را کسب کنید و از ابزارهای نابودی ماشین ها، با تاثیر بسیار استفاده کنید.

info

Ever dreamed of smashing your own car? Or maybe a car of your neighbour? Well… now you have a chance! Grab your weapon, call out your battle drones and start clicking the car into oblivion! Earn cash, upgrade your equipment and find more vehicles to destroy! Tons of upgrades, support weapons, special abilities and explosions! Taste the destruction at it’s best in this clicker game.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8 / 10
Processor: Core i3 2×2.1 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 560 or Radeon HD6870
DirectX: Version 11

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Car Demolition Clicker-SKIDROW با لینک مستقیم