دانلود بازی Cartonfall برای کامپیوتر – نسخه نهایی PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در بازی Cartonfall شما در یک کارخانه مشغول به کار هستید و باید در شیفت شب، تمام وظایفی که به شما سپرده می شود را انجام دهید. ماجرا از جایی شروع می شود که یک مرد دیوانه با یک جعبه روی سرش، کنترل همه چیز را برعهده می گیرد. حال دیگر شما تحت کنترل او هستید و باید برای خارج شدن از این وضعیت، معماهای شیرین و اکشن بازی را حل کنید. هر چیزی که از جعبه ها پیدا میکنید را بررسی کنید و آنها را جا به جا کنید. سازه های کارتونی عجیب و غریب بسازید و سعی کنید که تخریب هایی که لازم است را انجام دهید. باید این کار را تا زمانی که شی گمشده را پیدا می کنید، تکرار کنید. بازی Cartonfall یک اثر اول شخص معمایی است که با المان های دینامیکی ارائه شده است. بازی براساس المان های فیزیکی شبیه سازی شده است.

Cartonfall PC-PLAZA

دانلود-بازی-Cartonfall

با دانلود بازی Cartonfall تله های متعددی در محیط بازی مشاهده می کنید که همگی منوط به پازل های بازی هستند و از مقوا و کارتون هایی با رنگ های مختلف تشکیل شده اند. بسیاری از ابزارهای قابل حمل در اختیار شما است و می توانید از بطری ها و نیتروگلیسیرین های دست ساز استفاده کنید. یکی از بهترین بخش های بازی این است که با ترکیب سلاح ها می توانید سلاح های مکانیکی دیگری را بسازید و از راه های خلاقانه اقدام به حل پازل های بازی بکنید. در نهایت شما هستید که باید این مرد از شر جعبه روی سرش آزاد کنید و به هدف خود برسید. انیمیشن ها فوق العاده عالی هستند و تخریب سازه هایی که با جعبه ایجاد شده اند واقعا لذت بخش است. استفاده از آتش و توپ و دیگر ابزارها برای پرتاب مجاز است و می توانید از راه های خلاقانه دیگری هم استفاده کنید.

info

It was another night shift at your job in a warehouse, when a madman with a box on his head, took control over the complex. Now you are under his control, to get out of here you have to solve his wicked riddles and smash through his weird cardboard structures by using anything you find in the boxes…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel I5-2500K/AMD FX-6300

Memory: 6 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 660/Radeon RX 460

Storage: 1500 MB available space

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: Intel i5-6400/AMD Ryzen 5 1400

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1060/Radeon RX 570

Storage: 1500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Cartonfall-PLAZA با لینک مستقیم