دانلود بازی Chook and Sosig Walk the Plank برای کامپیوتر

Chook and Sosig Walk the Plank یک اثر ماجراجویانه فوق العاده سریع است که با خشونت تمام دنیال می شود. شما با چند شخصیت جذاب همراه می شوید و در نقش دزدان دریایی به کشتی های مختلف حمله می کنید. شما به چند دوست خوب نیاز دارید تا به تیم اضافه شوند و جذابیت های کمدی بازی باعث می شود که همیشه با داستان بازی همراه شوید و دیالوگ ها برایتان مهم باشد. بازی انقدر شخصیت جذاب دارد که دیدن صحبت های هرکدام برای بازیکنان انگیزه می آورد. البته این شخصیت ها به اندازه کافی عجیب و غریب هم هستند و انیمیشن های جذابی را در میمیک چهره و حرکاتشان می بینیم. ماجراجویی های بازی از داستان های کلاسیک الهام گرفته است و سر و شکل خوبی به خود گرفته است. سبک های زیبایی را در بازی می بینیم و هر کسی می تواند در بازی به عنوان یک دزد دریایی به مقام برسد.

Chook and Sosig Walk the Plank PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Chook-and-Sosig-Walk-the-Plank

بازی Chook and Sosig Walk the Plank فضایی دارد که می توانید جهان آن را گسترش دهید و با موسیقی مسحورکننده آن به ماجراجویی ادامه دهید. کاراکترهای بازی جزئیات دقیق و دوست داشتنی دارند و این نسخه را می توان وسیع ترین نسخه ای دانست که تا به الان منتشر شده است. سایر مخلوقات بازی الهام گرفته شده از آثار قدیمی این استودیو هستند. شما همیشه می توانید سرزمین دریایی خود را گسترش دهید و ناخدایی باشید که خدمه شما را مثل خدا بپرستند. شخصیت ها دارای جنب و جوش بسیاری هستند و مدام شما را در ماجراجویی ها همراهی می کنند. گهگاه سبک بازی به وحشت روی می آورد و کاریکاتورهایی را می بینیم که مو به تن آدم سیخ می کنند. بازی پازل های متنوعی هم دارد که به مانند کارتون های این عصر می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و راه خود را به سمت رهبری جامعه کشتی رانی باز کنید.

info

Chook & Sosig: Walk the Plank is a mischievous, charming and character-driven adventure. Along with a few friends, Chook & Sosig get creative while roleplaying as pirates. When you need to hunt for fabled treasure, you need some weird pals to join your quest! Join a ghostly chicken and a wobbly spaghetti cat as they seek fabled treasures, solve puzzles, wear dashing hats, and who knows what else!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8

Processor: 2 GHz (Dual Core)

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce 610 1GB RAM or equivalent

DirectX: Version 9.0c

Storage: 8 GB available space

Sound Card: Any

Additional Notes: Mouse required.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Chook and Sosig Walk the Plank-DARKSiDERS با لینک مستقیم