دانلود بازی Circuitous برای کامپیوتر

Circuitous یک بازی اعتیادآور و گیج کننده است که معماهای خارق العاده را برای عاشقان این سبک به ارمغان می آورد. وظیفه شما این است که بدون چرخش موانع، تلاش کنید مرکز دایره را هدایت کنید و در حالت مناسبش قرار دهید. محتوای بازی را می توانید خودتان تولید کنید و سازندگان در این زمینه سعی در گرفتن بازخوردها نسبت به این طراحی ها هستند. کمپین بازی شامل جامعه ای از بازیکنان است که طرح های خلاقانه خود را ارائه می کنند. ۴ سبک برای بازی شمرده است که رقابتی هیجان انگیز را شامل می شود. شما باید مهارت خود را بالا ببرید و سازندگان برای این منظور ۱۰۰ سطح عالی در نظر گرفته اند. بازی هنور در مرحله توسعه قرار دارد و هر دستاوردی که کسب کنید در لیدربرد جهانی ثبت خواهد شد. شما می توانید تم های سفارشی خود را به دست دیگر بازی کنندگان برسانید و نظرتان آنها را نیز جویا شوید.

Circuitous PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Circuitous

بازی Circuitous شامل بدست آوردن آیتم های سفارشی سازی نیست و توسعه دهنده هنوز روند خاصی را برای کسب و پیاده سازی این آیتم ها در نظر نگرفته است. جامعه بازی کاملا مشخص است و طرح هایی که در قالب تم ارائه می شوند، هرکدام شناسه خاصی برای بازیکن محسوب می شود. باید فلش خود را در دوایر حرکت دهید و به مرکز برسانید. صفحه بازی مدام دچار تغییر و تحول می شود و رنگ بندی گرافیکی بازی بسیار عالی است. مراحل ساده بازی را انجام دید و سپس مراحل خود را برای بررسی نهایی طراحی کنید. مراحل خود سازندگان ایده های خوبی به شما می دهد و باید با دقت به عناصر به کار رفته در آنها دقت کنید. سرعت موانع بازی مدام زیادتر می شود و این کار ساده می تواند چالش های سختی را برایتان ایجاد کند. موسیقی هم شاکله اکشن و سریع بازی را حفظ می کند.

info

Circuitous ® is an addictive, ludicrous-speed arcade-style puzzler. Avoid rotating barriers as you attempt to navigate to the center. Be a part of creating the game! We’re in Early Access to actively get feedback regarding the content of the game. Campaigns in the game will be changing as the Circuitous community provides feedback.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2+

Processor: Quard Core Intel or AMD

Memory: 500 MB RAM

Graphics: DX9 (shader model 3.0)

DirectX: Version 9.0

Storage: 300 MB available space

Sound Card: Standard

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط فایل Circuitous.exe بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Circuitous-DARKZER0 با لینک مستقیم