دانلود بازی City of God I Prison Empire برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

ریتم بازی City of God I Prison Empire بدین صورت است که باید زندان اختصاصی خود را بسازید و زندانیان را مجبور کنید که برای شما کار کنند. آنها با انواع امکانات در خدمت شما هستند و با توجه به قانون برای شما کار می کنند. داستان بازی در سال ۱۹۸۴ جریان دارد و مربوط به وقتی است که از زندانیان در کمپانی های مختلف استفاده می شده است و آنها باید در سمتی کار می کردند. مسئولیت شما این است که نیازهای مربوط به آب و غدای زندانیان را تامین کنید و برنامه کاری شان را به آنها بدهید. برخی از زندانیان ممکن است رفتاری غیر عرف از خودشان نشان دهند یا دست به خودکشی بزنند. شما یک مدیر هستید و نباید کاری کنید که موجب شورش زندانیان یا فرار آنها شود. اعمال وحشتناک برخی از کارها یا کار کشیدن بیش از اندازه می تواند زمینه ساز مسائل باشد.

City of God I Prison Empire incl All DLCs PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-City-of-God-I-Prison-Empire

در بازی City of God I Prison Empire المان های زیادی را می بینیم که همگی مربوط به زندانیان هستند و حتی تبادل مواد مخدر را هم شامل می شود. زندانیان شما هر کسی می تواند باشد و از هر استعدادی در آن پیدا می شود. بنابراین هر کالایی را می توانید در شرکت خود تولید کنید و از نیروهایی قدر استفاده کنید. اینطوری هم زندانیان مشغول کار می شوند و اوقات زندان را به راحتی سپری می کنند و شما هم سود بسیاری خواهید کرد. البته باید به شم کلی این جنایتکاران هم توجه کنید و مراقب باشید که آنها از تجهیزات کاراگاه برای فرار یا خرابکاری استفاده کنند. بالاخره آنها از هر فرصتی برای فرار استفاده می کنند و شما باید همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. موسیقی هنری بازی جذاب است و شاهد صحنه های گرافیکی خاصی در بازی هستیم. طراحی مینیمال شخصیت ها فضای جذابی را ایجاد کرده است و حتی گاهی بازی وارد نبردهای اکشن می شود و شما مسئولیت حفه جان زندانیان هستید و در مواقعی که چاره ندارید باید آنها را قتل عام کنید.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 , 8 , 10 (Best for 64 Bit)| Can’t run on XP

Processor: 1.6 Ghz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: 128 MB graphics memory, capable of Shader Model 1.1

DirectX: Version 9.0

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 , 8 , 10(Best for 64 Bit) | Can’t run on XP

Processor: Dual Core 3.0 Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 256 MB Video Memory, capable of Shader Model 2.0+

DirectX: Version 9.0

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی City of God I Prison Empire incl All DLC-DARKSiDERS با لینک مستقیم